czwartek, 22 września 2011

Kolejna porcja dostaw i oferta świąteczna

We wtorek oprócz dostawy filcowej otrzymałyśmy również inne, dedykowane sympatykom decoupage i innych technik.

Uzupełniłyśmy zapasy papierów z modelami domków (mamy teraz zarówno mniejsze jak i większe formy), lasów iglastych do budowania zimowych miasteczek i scenerii;) (czyt. choinek w dwóch rozmiarach 4 i 7 cm). Zaczynamy tym samym myśleć już o świątecznym ozdabianiu więc wyciągnęłyśmy z naszych zapasów magazynowych na światło dzienne bombki akrylowe (różne średnice, mamy 16 cm) oraz papiery i serwetki ryżowe i klasyczne.Przyszła też kolejna partia papierów koronkowych. Wiele z Was czekało na niego - zrobiłyśmy niemałe zapasy, więc z pewnością dla każdego wystarczy. Jak poprzednio - mamy wszystkie 6 wzorów.

Cieszymy się, że papier ten tak fantastycznie się wśród Was przyjął i wzbudził zainteresowanie, do tego stopnia, że jesteśmy inspiracją w powiększaniu oferty o ten produkt dla innych sklepów na terenie Szczecina. :))


Oprócz tego otrzymałyśmy:
- preparaty do techniki decoupage firmy Pentart: kleje, lakiery wykańczające, lakiery pękające jedno- i dwuskładnikowe, uzupełnienie w farbach akrylowych, medium do tkanin.
- Transferduck - preparat do transferu wydruków - świetna jakość.
- trzy wzory toreb bawełnianych do ozdabiania- świetnie odszytych, z porządnej bawełny.


O wykorzystaniu i efektach użycia medium Transferduck możecie poczytać na naszej stronie warsztatowej >kliknij< , na której wstawiłyśmy relację z wczorajszych warsztatów wytrawiania papieru.

Brak komentarzy: