poniedziałek, 5 września 2011

Terminarz warsztatów i pokazów na wrzesień

Na stronie warsztatowej pojawił się aktualny bogaty terminarz warsztatów na wrzesień, a w nim wiele - mamy nadzieję- interesujących nowości! Wśród nowych propozycji na szczególną uwagę zasługują warsztaty:
- Techniki łączone: Torba  na zakupy w stylu vintage. Wykorzystanie decoupage na tkaninie, konturówek, szablonów, pieczątek, aplikacji i pasmanterii
- Techniki łączone: Osłonka na doniczkę/pojemnik na drobiazgi w stylu vintage. Łączenie technik: decoupage, szablony, stemple, tworzenie napisów, przecierki shabby chic, bielenie/postarzanie drewna.

Gratka dla osób z romantyczną duszą, miłośników stylu shabby chic czy francuskich klimatów, tak bardzo teraz będących na czasie. Warsztaty te będą miały charakter wykonania projektów podobnych do tych prezentowanych poniżej :) To świetny sposób na stworzenie niepowtarzalnych, klimatycznych dekoracji i przedmiotów użytkowych.

Warsztaty: Torba  na zakupy w stylu vintage. Wykorzystanie decoupage na tkaninie, konturówek, szablonów, pieczątek, aplikacji i pasmanterii
Warsztaty: Torba na zakupy w stylu vintage. 
Warsztaty: Torba  na zakupy w stylu vintage. 
Osłonka na doniczkę/pojemnik na drobiazgi w stylu vintage. Łączenie technik: decoupage, szablony, stemple, tworzenie napisów, przecierki shabby chic, bielenie/postarzanie drewna.
Osłonka na doniczkę/pojemnik na drobiazgi w stylu vintage. Łączenie technik: decoupage, szablony, stemple, tworzenie napisów, przecierki shabby chic, bielenie/postarzanie drewna.

Chcących zaś poszerzać swoją wiedzę w technice filcowania, oprócz stałych pozycji: m.in. filcowanie kwiatów, biżuterii, szali na jedwabiu i kraciastych, kosmetyczki, zapraszamy na warsztaty filcowania mitenek - idealnych na jesienne dni :)

Tematykę aktulalnych pokazów można znaleźć jak zawsze w zakładce POKAZY (u góry strony).

Pozdrawiamy i zapraszamy do wspólnego twórczego wejścia w jesień!

Brak komentarzy: