poniedziałek, 10 października 2011

Dostawy, dostawy! :)

Meldujemy z radością, że dotarła do nas wyczekana dostawa serwetkowa:
Blisko 100 nowych serwetkowych wzorów - jesiennych, kwiatowych, ziołowych, ornamenty, zwierzęta i cała góra wzorów bożonarodzeniowych i tych "z wyższej półki". Cudne - naprawdę jest na co popatrzeć i z czego tworzyć ;) Po skatalogowaniu serwetki - podobnie jak blisko 1000 pozostałych wzorów - trafi w najbliższych dniach do naszego sklepu internetowego.

Na sklepowe (narazie stacjonarne) półki trafiła również czesanka jedwabna 100% oraz czesanka wełniana z dodatkiem jedwabiu (70/30%) w kilku pięknych żywych kolorach oraz kolejna partia różnokolorowych loków.

W zeszłym tygodniu zaś otrzymałyśmy dużą dostawę chemii do decoupage firmy Craftline - lakiery pękające , wykańczające oraz kleje do decoupage w różnych pojemnościach, medium do tkanin, terpentyny, pasty i patyny do wypełniania spękań i postarzeń, farby akrylowe - dostępna znów cała gama kolorystyczna. Są również spowrotem kleje firmy Dala.

W tym tygodniu spodziewamy się również m.in. dostawy drewna. Na dniach dotrze do nas też kolejna obłędna dostawa serwetek. Będą też kolejne nowości ;)

Oryginalne wzory "z wyższej półki" ;)
Część z motywów lawendowych.
I duużo pięknych świątecznych wzorów.

A to jedynie część tego co otrzymałyśmy
... zatem: Czekamy na Was i zapraszamy do buszowania w serwetkowym raju
...i nie tylko ;))))


P.S. Dla osób oczekujących na konkretne wzory: są fiołkowe bukieciki, rustykalne róże z napisami w tle, serwetki z kotami i psami.

Brak komentarzy: