środa, 23 listopada 2011

Dostawy za dostawą, warsztaty za warsztatami...;)

Zamilkłyśmy na blogu na niespełna tydzień, a tu tyyyyle do opowiadania, informowania, relacjonowania!
Bardzo intensywnie absorbują nas kolejne dostawy, które co rusz trafiają na nasze półki stacjonarne i -sukcesywnie - internetowe. Właściwie codziennie, przynajmniej po jednej :)

Jeszcze w zeszłym tygodniu otrzymałyśmy zapowiadaną dostawę chemii do decoupage firmy Pentart, a także brokaty i mikrokulki szklane firmy Stamperia oraz fantastyczne w kształtach, bardzo wysokiej jakości bombki prążkowane, kanciaste, okrągłe, sople, łezki, aniołki, dzwonki... Nic tylko ozdabiać! Tyle przecież jest możliwości!Propozycja ozdabiania bombki prążkowanej poprzecznie wykonana podczas czwartkowego pokazu
(pasta mineralna z miką, farba metaliczna, brokat)
Na naszych półkach wyrósł także las pełen choinek, chatek i jego mieszkańców - koników na biegunach, aniołków, bałwanków, reniferów i innych. Pewnie zebrały się tu by obradować, jak ozdobić formatki z MDF w kształcie bombek i serc jakie mają w sąsiedztwie ;)  (Bogata dostawa świątecznych formatek z MDF-u)


Do wyboru ponad 10 wzorów i wielkości serc :)
 Przy zdobieniu tych formatek jak i innych ozdób świątecznych na pewno się przydadzą Wam:
- cudne dzwoneczki - dostępne w trzech kolorach: złotym, srebrnym, czerwonym;


- aplikacje z kory brzozy - tegoroczny trend;


- przepiękne brokatowe i metaliczne wstążki i taśmy cekinowe - w różnych szerokościach i wielkościach, w bogatej ofercie kolorystycznej;Otrzymałyśmy też dostawę produktów Maimeri:
- uzupełnienie gamy kolorystycznej farb z serii Idea Decor,
- lakiery szklące;
- podkłady akrylowe,
- uzupełnienie gamy kolorystycznej konturówek Idea Vetro;


oraz Viva Decor:
- konturówki Perlen Pen - uzupełnienie braków;
- pasty metaliczne Inka-Gold - uzupełnienie i kolejne nowe piękne odcienie!;
- szablony samoprzylepne;
- stemple silikonowe;

Jutro na sklepowe półki trafią otrzymane dziś w dostawie nieprzezroczyste bombki plastikowe - zupełna nowość, o którą prosiłyście! :) Jak również kolejne wzory serwetek :)

Lada dzień czekamy też na dostawę asortymentu filcowego, zawieszek metalowych do bombek styropianowych, choinek do bombek przestrzennych, kolejnej dostawy drewnianej oraz serwetkowej i inne cuda :)

Jutro wieści część kolejna. A tymczasem zapraszamy do podczytywania bloga warsztatowego, na którym zamieściłyśmy kolejne relacje z warsztatów. Warsztaty bowiem, to coś co obok dostaw i organizacji pracy sklepu całkowicie nas absorbuje. A przed nami jeszcze tyle fantastycznych projektów warsztatowych! :) Pokażemy Wam lada chwila zdjęcia - na zachętę, bo warto - inspiracji, wiedzy i pomysłów z warsztatów można wynieść co niemiara! :)

Pozdrawiamy serdecznie!

P.S. Sklep internetowy również staramy się codziennie wzbogacać w nowe produkty. Jutro część kolejna!

3 komentarze:

Lacrima pisze...

A mnie tam nie ma:(

GROSZKI w PASKI pisze...

Ale ja jestem:(

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Marzenko, bo my Cię wywołujemy z tej norweskiej głuszy do nas;)

Pani Jolu... no i znów nas Pani "znielubiła" za te dostawy?... ;)