czwartek, 3 listopada 2011

Nowości Pentart i nie tylko :)

Dotarł do nas w końcu cennik i przywieziony "na ślepo" ;) towar z wyjazdu do Budapesztu wyszedł z pudła na światło dzienne, czyt. na sklepowe półki ;) Nareszcie! Kto wie, może właśnie tu skryły się dla wielu najlepsze zdobycze niedawnej wycieczki?

Na początek cudne klimatyczne serwetki:Po drugie - dla wymagających, lubiących wyrafinowane wykończenie prac. Metalowe filigranowe dodatki metalowe w kolorze antycznego brązu. Ramki, narożniki, mini-gałki, aplikacje - świętne zarówno do wykorzystania w pracach decoupage jak i scrapbookingowych. Nas zachwyciły.Cudne szablony do tworzenia tła w kratkę, karo, kropki, cyfry... - zawsze przydatne, urozmaicające prace, atrakcyjne cenowo! Akcesoria: Pędzle nylonowe (fajne do nakładania lakierów), gąbkowe płaskie oraz wałki do tworzenia tła w różne wzory - wszystko w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach!Dżety - do nakładania przez specjalną zgrzewarkę albo przyklejania. Różne kolory i wielkości. Świetne do urozmaicenia świątecznych prac.


 A oprócz tego nowe preparaty!
- pasta magnetyczna - do tworzenia strukturalnych powierzchni magnetycznych;
- pasta z naturalną miką, mieniąca się różnej wielkości błyszczącymi cząstkami minerału, dostępna w dwóch wersjach: jasnej i ciemnej o drobnej i grubej strukturze;
- pasty żelowe w wygodnych aplikatorach;

Wykorzystanie nowych preparatów lada moment - podczas naszych warsztatów i pokazów.

A gdyby Wam jeszcze było mało - przyleciały dziś do nas kolejne zastępy skrzydlatych wieszaków drewnianych (duże i dziecięce).

Jutro dotrą do nas dwa wielkie pudła z asortymentem drewnianym. Czekamy również na zapowiadaną dostawę serwetek firm Ambiente i Ihr, świąteczny asortyment z MDFu, bombki plexi i "garść" fajnych nowości, również z myślą o zbliżających się świętach.

Pozdrawiamy i tradycyjnie - zapraszamy do odwiedzin ;)

P.S. Wstawianie nowości do sklepu internetowego - w trakcie realizacji ;)

2 komentarze:

Mike pisze...

Logo jakoś mi przypomina logo Asket? :)

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Nie bardzo rozumiemy które logo i co miałoby być podobne do logo Asket?
Nasze dwie bajki to różne bajki :)