poniedziałek, 28 listopada 2011

Zafilcowane... po raz kolejny :)

Czwartkowa dostawa filcowa dziś ostatecznie trafiła na nasze sklepowe półki, a wraz z nią prawie 60 różnych odcieni czesanki wełnianej różenego pochodzenia. Z ciekawości przeliczyłyśmy różnorodność wełny czesankowej jaką mamy w ofercie i bez zastanowienia możemy stwierdzić, że mamy jej z lekką ręką ponad 100 odcieni - australijskiej, południowo-amerykańskiej, nowozelandzkiej zgrzebnej i multikolorów, czesanki jedwabnej i z dodatkiem jedwabiu, naturalnej różnego pochodzenia. Do tego różnokolorowe loki, akcesoria najwyższej jakości. Fajnie mieć taki wybór, prawda?:))

Na zdjęciu poniżej tylko mała część naszego Filcowego Zakątka - multikolory, czesank naturalne oraz część odcieni czesanki australijskiej.


Dodatkowo dziś otrzymałyśmy dostawę produktów Clover, która uzupełniła nasze zasoby igieł (japońskich; niemieckie również w naszej ofercie) oraz piór i uchwytów do igieł.
Z innej beczki - nawiązując do tematyki świątecznej i ozdabiania prezentów: otrzymałyśmy również rewelacyjne formy do tworzenia dekoracyjnych kokard oraz materiałowych róż w różnych rozmiarach. Można z nich zrobić kokardy-gwiazdki do ozdobienia prezentów bożonarodzeniowych oraz róże - może na oryginalną "różaną" choinkę?:)


Dla miłośników decoupage mamy nowe wzory papierów ryżowych.

W najbliższych dniach spodziewamy się dostawy asortymentu drewnianego, kolejnej partii serwetek oraz sporej dawki papierów do tworzenia świątecznych i nie tylko kart, karnetów, albumów - słowem: coś dla miłośników cardmaking'u i scrapbooking'u.

1 komentarz:

Strefa Filcu pisze...

Sama jestem ciekawa tych kokard z różowych szablonów.Jutro próba a właściwie już nie ma czasu na próby:))) ,tak więc 20 kokard do 20 zrobionych wcześniej z dziećmi bombek. W piątek już ubieranie szkolnej choinki w ozdoby w całości wykonane własnoręcznie:))),pozdrawiam bardzo serdecznie