poniedziałek, 12 grudnia 2011

Drogie Scraperki - zapraszamy na nowości ;)

Obiecana wczoraj dostawa dla miłośniczek scrapbookingu dotarła na nasze sklepowe półki i... zapowiadamy, że to dopiero miły początek, bo będzie więcej! :)

Tymczasem na razie pragniemy Wam zaprezentować bogatą dostawę papierów Galerii Papieru: serie Herbatka dla Dwojga, Usłane Różami, Tajemniczy Ogród, Świąteczna Gospoda, Boże Narodzenie i Vintage. Jest w czym wybierać. Większość papierów jest dwustronna.
Oprócz tego prezentujemy Wam zapowiadaną zupełną nowość na szczecińskim i bardzo świeże na polskim rynku produkty - samoprzylepne dekoracyjne taśmy papierowe w całym mnóstwie wzorów. Kropki, kratki, paski, ornamenty, pisma - na początek 26 wzorów.

Świetne do wykorzystania w technice scrapbooking, ale również nie omieszkamy jej użyć w projektach decoupagowych. Można nią oklejać i dekorować jakiekolwiek przedmioty - zeszyty, puszki, kartki okolicznościowe, świetnie się przydadzą przy pakowaniu prezentów.

Jedna rolka to 10 metrów samoprzylepnej kolorowej wytrzymałej taśmy. Nas zachwyciły!

Asortyment scrapbookingowy od jutra będzie również osiągalny w naszym sklepie internetowym.Serdecznie zapraszamy!

P.S. A już jutro dostawa drewienek do ozdabiania.
P.S. 2. W godzinach 14.00 - 15.30 ze względu na warsztaty w terenie nasze Centrum Hobbystyczne będzie miało przerwę w działaniu i będzie chwilowo nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

5 komentarzy:

mobart pisze...

No i bardzo dobrze,tego też się nauczę! Pozdrawiam i dziękujemy za ciepłe słowa:)

Anonimowy pisze...

Chylę czoła, jak wrócę na pewno się po co nieco zgłoszę- qrczak

Edi-th pisze...

Qrczak wytłumaczył gdzie i jak iść, to może tym razem w końcu do Was trafię :)) Apetycznie to wszystko wygląda, apetycznie :):)

aga melnik pisze...

Bardzo dziękuję za pełne poświęcenia popołudnie...i wieczór! Pozdrawiam cieplutko!aga

Licho_Nie_Spi pisze...

Widziałam w sklepie ten cudny papier z żołędziami! Oj, muszę go nabyć!
Pozdrawiam, wkrótce zrobię najście :)