poniedziałek, 5 grudnia 2011

Grafik warsztatów na grudzień, dostawy i relacje

Informujemy, że na stronie warsztatowej uzupełniony został grafik warsztatów na miesiąc grudzień. Do ostatnich chwil będzie u nas przedświątecznie twórczo :) Zapraszamy serdecznie do wspólnego tworzenia.

Na stronie warsztatowej też pojawiły się relacje z jednych z najciekawszych warsztatów o tematyce świątecznej: "Zimowemiasteczko czyli bajkowy świat zamknięty w bombce" oraz  Projekt:"W moim magicznym domu..." - czyliświąteczne domki z zawieszkami w retro stylu. To warsztaty z serii "Twórczy Maraton Świateczny" - coś dla tych Pań, które chciałyby zaczerpnąć jednorazowo sporej dawki wiedzy, umiejętności i inspiracji. W ramach tego cyklu w przyszłą sobotę odbędą się wielogodzinne skumulowane warsztaty, podczas których ozdobimy trzy bombki z zastosowaniem różnych technik (lada dzień obiecane zdjęcia), a w kolejną - spotkanie warsztatowe podczas którego będziemy ozdabiały talerz na świąteczny opłatek lub łakocie.  Serdecznie polecamy!

Spragnionych dostaw;) informujemy, że w piątek otrzyłamyśmy kolejną przesyłkę z długo oczekiwanymi choineczkami do komponowania zimowych krajobrazów oraz dostawę chemii: bejce rustykalne, emalię akrylową Dulux "Pastelowa orchidea" oraz lakier w sprayu - jak zawsze w fajnej cenie.
W tym tygodniu dostaw również u nas nie zabraknie :)

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kreatywnego wykorzystania przedświątecznych dni :)

Brak komentarzy: