czwartek, 23 lutego 2012

Wywołujemy wiosnę! - Konkurs na eko-torbę!

Czy Wam też marzą Wam się ciepłe dni i pierwsze wiosenne promyki Słońca? Tak? A czy wiecie, że już tylko miesiąc dzieli nas od kalendarzowego początku tej pięknej pory roku?

Z pewnością wszystkim nam się marzy zrzucenie grubych kurtek i płaszczy, wyjście z domów na spacery, "na miasto", na wiosenne zakupy... A gdy już o zakupach mowa - warto by się do nich przygotować i zaopatrzyć się w swoją wymarzoną stworzoną samodzielnie eko-torbę.

Wtorkowa dostawa toreb bawełnianych i jutowych zainspirowała nas do konkursu: Wywołujmy wiosnę wspólnie - stwórzmy nasze wyjątkowe własne torby na zakupy!
Możliwości jest mnóstwo - siedem różnych wzorów toreb, które można malować szablonami, ręcznie, farbować, ozdabiać decoupage, pasmanterią, szyć, naszywać, nafilcowywać... Co jeszcze wymyślicie? Czekamy na Wasze pomysły!

Spośród wszystkich biorących udział wylosujemy nagrodę: 

bon o wartości 50 zł na zakupy w naszym Centrum Hobbystycznym (stacjonarnie lub w e-sklepie) 
Ponadto:
dwie atrakcyjne(!) nagrody specjalne - niespodzianki które przyzna nasze Centrum za najbardziej pomysłowe/ciekawe/ujmujące projekty.

A oto zasady naszego konkursu:
1. Warunkiem udziału w konkursie jest dokonanie zakupu przynajmniej jednej torby bawełnianej bądź jutowej w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym.

2. W konkursie jedna osoba może zaprezentować dowolną liczbę prac pod warunkiem przedstawienia dowodu zakupu na każdą torbę.

3. Do dnia 18 marca do godz. 24.00 czekamy na zdjęcia Waszych prac wraz ze zdjęciem/skanem dowodu zakupu (paragonu lub FV) torby lub -w przypadku zakupów przez e-sklep, dla ułatwienia - numerem zamówienia, a także komentarzem (do 10 zdań) na temat techniki wykonania torby i odpowiedzią na pytanie: "Za co lubisz wiosnę?". Adres emailowy odnajdziecie pod prawej stronie pod logiem w zakładce KONTAKT.

4. Dnia 19 marca efekty konkursu - Wasze prace wraz z komentarzami opublikowane zostaną na naszym blogu ku inspiracji innych uczestników i odwiedzających :)

5. Losowanie i przyznanie nagród specjalnych nastąpi Pierwszego Dnia Wiosny - 21 marca. Wyniki zostaną ogłoszone na naszym blogu, a zwycięzcy poinformowani przez e-mail.

Wszystkich posiadających blogi czy profile na Facebooku  i in. zachęcamy do dzielenia się informacją o naszym konkursie i wstawienia na swoje strony naszego konkursowego banerka. Będzie nam bardzo miło!:)Do konkursowego banerka wykorzystane zostało zdjęcie szklanego talerza wykonanego w technice decoupage "na opak" i cieniowanego od spodu podczas dzisiejszego cotygodniowego pokazu z Projektem zaawansowanym w tle :)


Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wywoływania wiosny!
Razem nam się uda! :)

Pozdrawiamy ciepło, już ciekawi Waszych prac!
Zespół Centrum Hobbystycznego DecoKreacje

1 komentarz:

Edi-th pisze...

CUDO! Widziałam go na własne oczy :):) taka szczęściara jestem!