czwartek, 1 marca 2012

Nowości, cudne nowości!

Śpieszymy z wieścią, że wczoraj otrzymałyśmy fantastyczną, bardzo "stylową" i z niecierpliwością oczekiwaną dostawę, a w niej papiery i serwetki ryżowe, papiery klasyczne, filc z nadrukiem, chemię do decoupage oraz papier koronkowy w róże (Panie oczekujące na niego - zapraszamy!).
Same nowości i największe trendy i hity sezonu! :)

Zagłębiając się w szczegóły - na nasze stacjonarne i internetowe półki trafiły:
- przepiękne papiery z grafikami retro i vintage węgierskiej projektantki i instruktor decoupage Gabrielli Salyom 
Papiery te mieliśmy okazję podziwiać jeszcze w październiku podczas naszej wizyty w siedzibie firmy Pentacolor w Budapeszcie i zdecydowanie nas zachwyciły! Wówczas jeszcze niekoniecznie w atrakcyjnej cenie i nie w takim wyborze - dziś w zasięgu naszej i Waszej ręki w rozszerzonej gamie wzorów! Polecamy! :)


 - kolejna część papierów ryżowych z serii Digital Colletion firmy Calambour - wzory starych monochromatycznych zdjęć i pocztówek (9 nowych wzorów);

- nowości firmy Stamperia: serwetki i papiery ryżowe oraz filc z nadrukami.
Gdy na początku stycznia otrzymaliśmy zapowiedzi nowości firmy Stamperia, wiedzieliśmy, że będzie to nasze "must have". Wiosenna stylistyka z jednej strony uniwersalna, a równocześnie bardzo wysublimowana i klimatyczna. Wzrok ucieszyły cudne wzory "ryżówki", ale chyba najbardziej ciekawi byliśmy największego hitu Stamperii na ten rok - filcu w arkuszach z nadrukami. Fantastyczna jakość wydruku, piękne kolory i ciekawe wzornictwo. Świetny pomysł na aplikacje, do ozdabiania pudełek, albumów, kartek. Ciekawe co jeszcze z niego wymyślicie?:) Nas zachwycił!
- uzupełnienie oferty preparatów do decoupage firmy Pentart - lakiery pękające dwuskładnikowe w dużych pojemnościach, farby akrylowe, medium do tkanin.

Jutro o nowościach wieści ciąg dalszy - dziś była kolejna dostawa, właśnie trafia na nasze sklepowe półki :)

1 komentarz:

Lacrima pisze...

Aż się obśliniłam:)
Aguś odłóż mi te ptaszki:)
Całuski Lacrima