środa, 28 marca 2012

Tworzymy warsztatowo - kolorowo i kwiatowo ;)

Jeszcze przed świętami wielkanocnymi zapraszamy Was serdecznie na niecodzienne warsztaty gościnne z florystyki z Mirą Kwaśniewską oraz malowania na jedwabiu z Panią Jolą Brejdak.

W poniedziałek 2 kwietnia (godz. 15.30) razem z Mirą tworzyć będziemy florystyczne dekoracje wiosenne. To nie lada okazja by pod okiem fachowca stworzyć nietuzinkową kompozycję, którą z dumą postawimy na naszych wielkanocnych stołach. 
Mira Kwaśniewska - znana i uznana szczecińska florystka, wieloletnia właścicielka kwiaciarni "Maciejka", prowadzi liczne szkolenia podczas profesjonalnych kursów florystyki w Szczecinie i okolicy (m.in. kursy florystyczne w "Omni").

Podczas warsztatów uczestniczki wykonają na drewnianym klocu konstrukcję z drutów wyżarzonych w kształcie podobnym do przedstawionego (poniżej) lub wymyślą własną. W uzyskanym w ten sposób koszyku lub paterze umieszczone zostaną kwiaty doniczkowe (hiacynt, kalanchoe). Całość podkreślimy wiosennymi lub świątecznymi akcentami (jajka, piórka, pędy roślin).
Czas trwania: 2,5 - 3 godz.
Cena: 80 złWe wtorek 3 kwietnia, na godzinę 15.30 zapraszamy zaś na warsztaty malowania na jedwabiu z Jolą Brejdak.
Pani Joli w kręgach artystycznych nie trzeba przedstawiać - scenograf Teatru Lalek Pleciuga, uznana artystka z duzym dorobkiem artystycznym i pedagogicznym; regularnie prezentuje swoje prace na wystawach sztuki wspólczesnej oraz równie regularnie prowadzi zajęcia dla dorosłych, dzieci i młodzieży, twórczyni i prowadzaca Akademii Umiejętności. 

Podczas warsztatów Pani Jola wprowadzi nas w arkana malowania na jedwabiu. Ozdabiać będziemy jedwabne apaszki.. Zapowiada się bardzo, bardzo twórczo i kolorowo! I bardzo wiosennie - oczywiście ;)
Czas trwania: 3 godz.
Cena: 120 zł

Na warsztaty mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia w przedświątecznej atmosferze. Zgłoszenia udziału można zgłaszać telefonicznie (91 422-84-82) oraz mailowo.


Brak komentarzy: