środa, 18 kwietnia 2012

Ażurowe inspiracje

Wraz z kolejnymi dostawami asortymentu drewnianego pojawiają się na naszych sklepowych półkach misternie powycinane ażurowe przedmioty - podkładki pod kubki, zawieszki, obrazki, tarcze zegarowe czy - ostatnio - chusteczniki. Często padają pytania o to w jaki sposób można je wykorzystać i ozdobić i dlatego też postanowiliśmy zainspirować Was pokazem z ażurami w tle.

Nasza dzisiejsza pokazowa praca została zabarwiona bejcą wodną,postarzona techniką shabby chic oraz wybielona techniką suchego pędzla. Zabiegi te dążyły do wyeksponowania misternych wycięć i podkreślenie tego oryginalnego przedmiotu. Powstało ażurowe pudełko na chusteczki, które fajnie wkomponuje się w każde wnętrze, szczególnie te prowansalskie czy skandynawskie.

Jak Wam się podoba?


A wyobraźcie sobie teraz takie pudełko zabejcowane czy pomalowane ciemną farbą i przetarte metalicznymi farbami lub pastami strukturalnymi - na elegancko, albo w stylu orientalnym - z farbami metalicznymi w turkusach czy miedzi ze złoceniami, albo pomalowane farbami perłowymi czy reliefami...
Ciekawi jesteśmy Waszych pomysłów!

Chusteczniki ażurowe mamy dostępne w trzech wzorach:P.S.Pięknie dziękujemy za jak zwykle dużą frekwencję pokazową i serdecznie witamy nowe Panie :)

2 komentarze:

Lacrima pisze...

Aguś to jest zjawiskowe!!!

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Dzięki Marzenko :)
Cieszę się, że Ci się efekt podoba:)