sobota, 21 kwietnia 2012

DecoKreacje ScrapMiejscówką Szczecina! :)

Tydzień temu odebraliśmy telefon:
- "Czy można by się u Was spotkać i poscrapować? Zbieramy się w twórcze grupy w ramach projektu Uscrapowani i szukamy miłego miejsca do spotkań." - zapytała sympatyczna Alicja.

- "Oczywiście! Serdecznie zapraszamy! - nasza odpowiedź była natychmiastowa, bo przecież jak tu nie wesprzeć tak fantastycznej inicjatywy?

Z ogromną radością zatem informujemy, że nasze Centrum Hobbystyczne zostało ScrapMiejscówką i sponsorem szczecińskiej grupy scraperek spotykającej się w ramach projektu Uscrapowani (http://uscrapowani.blogspot.com/)! :)
Jest nam bardzo bardzo miło, że wybrałyście nasze DecoKreacje na miejsce Waszych kreatywnych spotkań.
Czujemy się wyróżnieni tym faktem! Z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkania :)

Zachęcamy wszystkie scraperki do wspólnej zabawy i zgłaszania się do kolejnych edycji tego rewelacyjnego projektu, który w ostatnich dniach podbija całą Polskę. Więcej informacji znajdziecie na stronach Uscrapowanych


Równocześnie pragniemy zachęcić inne zorganizowane i niezorganizowane, spontaniczne grupy - nie macie miejsca na kreatywne spotkania? Chcecie się spotkać, potworzyć, spędzić fantastycznie czas? - Serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Czekamy na kontakt :)


6 komentarzy:

Lacrima pisze...

KAPITALNE:)!

zancia pisze...

Juz nie mogę się doczekac !

qrcza-k pisze...

Gratulacje !!!

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Dziękujemy pięknie! :)
Również się cieszymy i z niecierpliwością czekamy na spotkania :)

Edi-th pisze...

SUPERRRR! Gratulacje! :)

po godzinach pisze...

Ekstra :) Nasza miejscówka!