czwartek, 26 kwietnia 2012

Oferta warsztatowa - zmiany i udoskonalenia ;))

Poczyniliśmy w ostatnim czasie zmiany dążące do usystymatyzowania naszej oferty warsztatowej jaką oferujemy w naszym Centrum Hobbystycznym. Zapraszamy na naszego warsztatowego bloga do zakładki OFERTA > klik <. Szczególnie rozwinęliśmy ofertę "naszego konika";) - techniki decoupage. Zamknęliśmy je w dwa cykle: "Poznajmy technikę czyli decoupage w pigułce" oraz "Projekt krok po kroku".

Cykl "Poznajmy technikę" to kompendium wiedzy o decoupage na różnych poziomach zaawansowania. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno osoby początkujące, chcące poznać technikę, jak i Ci, którzy chcieliby udoskonalić swój warsztat. Mamy nadzieję, że usystematyzowana tematyka będzie dla Was bardziej przejrzysta i pozwoli wyłowić, to czego jeszcze nie znacie, a chcielibyście się nauczyć. Ponieważ zakres poszczególnych tematów jest dość rozległy (spokojnie na zajęcia wielogodzinne, a zdajemy sobie sprawę, że osobom pracującym ciężko poświęcić cały dzień na warsztaty), podzieliliśmy je na części, tak by łatwiej byłoby je dopasować do możliwości Uczestników, ale również stworzyć im możliwość samodzielnego wybrania, które  zagadnienia chcieliby zgłębić. Udział w warsztatach o danej tematyce (w dwóch albo trzech częściach, w odstępie czasu do 2 m-cy) będzie premiowany 10%-owym rabatem.

W cyklu warsztatów decoupage "Projekt krok po kroku" będziemy proponować gotowe propozycje prac, które będą przedmiotem warsztatów. Będą to projekty łączące w sobie wiele technik i wiele preparatów, stąd też warsztaty te skierowane są do osób, które podstawowy decoupage mają już za sobą.
Opracowujemy właśnie rozbudowane opisy poszczególnych warsztatów, z których dowiecie się co będzie ich przedmiotem i jaką wiedzę będzie można z nich wynieść.  Mamy nadzieję, że ta kompleksowa oferta będzie wystarczająco wyczerpująca i zachęcająca do wspólnej nauki i twórczych działań.

Nadmieniamy również, iż zmianie ulegnie także cennik warsztatów indywidualnych. (Więcej we wspomnianej zakładce OFERTA na blogu warsztatowym).

Mamy nadzieję, że różnorodność warsztatów Was usatysfakcjonuje. My zaś nie zamierzamy spoczywać na laurach - kolejne prace-projekty się tworzą. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów gościnnych, ale o tym - cicho sza! - więcej informacji na dniach ;)

Przypominamy również o naszych comiesięcznych spotkaniach twórczych dla miłośników decoupage - DecoKreatywnych Piątkach. Od obecnego miesiąca zmieniliśmy nieco zasady: dotąd za niewielką kwotę z naszej strony udostępniałyśmy wszelkie preparaty i materiały warsztatowe, obecnie - opłat nie pobieramy, natomiast zapraszamy z własnym ekwipunkiem warsztatowym ;) Najbliższe spotkanie już jutro, 27 kwietnia. Startujemy o godz. 15.00. Tworzymy do oporu ;)

Planujemy również podobne spotkania dla miłośniczek scrapbookingu - informacje wkrótce :))
Tymczasem coś dla ciekawych scrapbookingu znajdzie się na pewno na majowych pokazach (zapraszamy do przejrzenia TERMINARZA)

A na zakończenie praca z dzisiejszych warsztatów z podstaw decoupage - już w nowej odsłonie, według nowego programu.

P.S. Terminarz warsztatowy na maj zaktualizowany. Uprzejmie przepraszamy, ale musieliśmy poczynić kilka zmian. M.in. warsztaty z technik transferowych przesuwamy z soboty 19 maja na 12 maja. Na 19 maja zapowiedziały nam się Uscrapowane ;)))


Brak komentarzy: