czwartek, 17 maja 2012

Kompletujemy Design Team - DT czeka! :)

Uwaga, uwaga...;)

Kompletujemy nasz Design Team - czas najwyższy ogłosić nabór do DT Centrum Hobbystycznego DecoKreacje! :) 

Jeśli uważasz się za osobę kreatywną, mającą swój styl, odpowiedzialną i gotową do systematycznego tworzenia i wspólnego inspirowania naszych Czytelników, to szukamy właśnie Ciebie!

Od naszych Projektantów oczekujemy zaangażowania, czynnego udziału w wyzwaniach (na początek - raz w miesiącu) oraz raz na jakiś czas inspirowania swoim projektem lub tutorialem krok po kroku.Z racji tego, że nasze Centrum Hobbystyczne szerzy szeroko pojęte rękodzieło - wszelkie techniki mile widziane :)

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres decokreacje@decokreacje.pl do dnia 27 maja (prosimy napisać w tytule wiadomości: "DT DecoKreacji").
W zgłoszeniu prosimy o podanie swojego nicka oraz adresu bloga, napisanie kilku słów o sobie i swojej twórczości oraz przesłaniu (zdjęć lub linków) do 3 swoich prac, które najtrafniej pokazywałyby to co Ci w duszy gra :)

Z otrzymanych zgłoszeń wybierzemy 3-4 osoby, które zasilą nasz DT.


Serdecznie zapraszamy, na maile czekamy! ;)

P.S. Będziemy wdzięczni za rozpwszechnienie wiadomości ;)4 komentarze:

Licho_Nie_Spi pisze...

z miłą chęcią bym się zgłosiła, bo Cię uwielbiam Aga i widzę, że kręcisz tu wszystkim wspaniale...ale nie ogarniam projektowania do jednego serwisu...a tu taka gratka...ale popatrzę na team z przyjemnością!
Pozdrawiam!

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Zojka, no aż nie wiem co powiedzieć - rumienię się ;) Staram się bardzo stawać na wysokości zadania ;)

Dziękuję bardzo za przemiłe słowa i Twoją życzliwość.
Mimo wszystko, nawet jeśli nie dasz rady się zgłosić do stałego DT to może znajdziesz czasem czas by być naszą Gościnną Projektantką?
Będziemy zaszczyceni!

Wioletta pisze...

Zgłoszenie wysłane:):)

Unknown pisze...

Dziękuję za możliwośc i szansę :)