wtorek, 15 maja 2012

Nowości: Papiery UHK Gallery oraz Dovecraft

Z radością informujemy, że zapowiadana dostawa papierów UHK Gallery cieszy już nasze oczy i półki naszego ScrapKącika :)

Sprowadziliśmy dla Was na początek ;) prawie 60 wzorów - zarówno ze znanych bestselerowych kolekcji jak i nowości. Na naszych ekspozytorach scrapowych rozgościły się kolekcje:
- Azurro
- Babie Lato
- Wenecja
- Sklepy Cynamonowe: Brown Sugar, Blue Cocktails, Pink Painter, Blue Sky LTD.
- Winter Garden
oraz papiery z serii Green Expectation oraz Lavender Mint DrinksPrzywitaliśmy dziś również  kolejną nową u nas scrapową markę: Dovecraft.
Mamy różnokolorowe tusze pigmentowe, tusze do embossingu, kwiatki, akcesoria klejące i mocujące, cudne papierowe serwetki, zestawy papierów, ćwieki, nity, sznureczki Twine, sprężyny (1 1/4 cm w trzech kolorach) do bindowania. 
Słowem - zaczynamy kompletować co scraperkom miłe ;)

Wszystkie nowości dostępne są już w naszym e-sklepie - www.decokreacje.pl:

 
 

Zdradzimy, że w niedługim czasie wzbogacimy się również o porządną bindownicę - mamy nadzieję, że ucieszy to wiele osób pytających nas o możliwość bindowania u nas; będzie służyła nam również podczas warsztatów i spotkań scrapowych. Napewno zaprosimy także do nas kolejne ekspozytory na scrapowe papiery, bo przy takim ich namnożeniu w ostatnim czasie część papierów chwilowo jest bezdomna ;))

Tymczasem przypominamy o jutrzejszym pokazie, którego tematem będzie wprowadzenie do  scrapbookingu. Zapraszamy szczególnie te osoby, które jeszcze nie miały z nim styczności, a chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tą wdzięczną, popularną techniką. Jak zawsze - środa, godz. 16.30. Wstęp wolny.

Informujemy również, że nie mamy już wolnych miejsc na czerwcowe warsztaty z Pasiakową. Kinga natomiast obiecała, że we wrześniu robimy reedycję warsztatową, także tych, którym się nie uda dotrzeć w czerwcu,  zapraszamy po wakacjach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, na zakupy i pogaduchy! :)

1 komentarz:

zancia pisze...

Wpadniemy , wpadniemy juz w ta sobote :) ale sie bedzie działo :D a papiery suuuper, wezme kaske :DD