środa, 6 czerwca 2012

Design Team - to my!

Oto nasz Design Team w pełnej krasie!
Poznajcie nas!
To my będziemy Was inspirować, mobilizować, podpowiadać, tworzyć i wyżywać się artystycznie w wielu technikach jakie nas zajmują.


Już w najbliższy piątek zajrzyjcie na naszą stronę koniecznie - Madzik przygotowała dla Was urocze projekty.

A już w  niedzielę, 10 czerwca ruszamy z pierwszym wyzwaniem!
Gotowi do zabawy? ;)


Mam na imię Agnieszka i jestem pomysłodawczynią i właścicielką DecoKreacji. Prywatnie mama 2-letniego Michasia i żona Jacka, z którym Centrum Hobbystyczne DecoKreacje współprowadzę. 
Zawsze drzemała we mnie artystyczna dusza. Jako zodiakalny Bliźniak nigdy w miejscu usiedzieć nie umiałam, otwarta na różne twórcze działania i piękno świata.
Osiem lat temu natknęłam się na nową technikę noszącą intrygującą nazwę decoupage i... wpadłam jak śliwka w kompot. Tak się zaczęła moja przygoda, która trwa do dziś stając się moją pasją i sposobem na życie. Marzyłam o stworzeniu miejsca, które będzie integrowało, inspirowało i dostarczało materiałów do twórczych działań, które będzie tętniło życiem i życie innych tworzyło. Chyba się udało ;)  
Zajmuje się głownie decoupage i technikami postarzania/stylizacji drewna, ale w wolnych chwilach chętnie filcuję, bawię się biżuterią i różnymi dekoracjami,  a ostatnio zaczynam z fascynacją rozgryzać scrapbooking. Z przyjemnością Was inspiruję, nie od dziś.


Mam na imię Edyta, blogowa Edi-th. 
Rękodzieło towarzyszyło mi od zawsze, imałam sie wielu rzeczy, było rzeźbienie, rysunek, metaloplastyka przy udziale mojego śp.Taty potem decopupage, czas fascynacji kirigami i wszelkie pochodne wymienionych.  Rok temu spotkałam jednak pewnego sympatycznego Qrczaka, który to odsłonił mi kurtynę scrapbookingu no i ..wpadłam na całego. Papier i jego możliwości pociągają i wciagają mnie bez reszty, ostatnio jednak również bardzo inspirują mnie i przyciągają mixed media i czynię próby w ich kierunku. To jest to w czym się odnajduję i spełniam naprawdę.
Ogólnie niespokojny ze mnie duch nie umiejący zaszufladkować się w jednym schemacie tworzenia, wciąż sprawdzający do czego mogą być zdolne ludzkie ręce, z mnóstwem pomysłów w głowie czekających na urzeczywistnienie i z pragnieniem uczenia się wciąż i nieustannie czegoś nowego.  
Prywatnie żona swojego męża i matka dwójki urwisów pięcioletniego Filipa i półtorarocznej Amelii. Pani psa. Matka Polka, z zawodu nauczyciel. 


Jestem mamą 5 letniej Alicji, która potrafi dostarczyć niesamowitych inspiracji w tworzeniu, ona sama także podziela moje zainteresowania i nie potrafię opisać jak wspaniałe są chwile gdy razem siadamy sobie do twórczego stołu i dłubiemy różne rzeczy.
Rękodzieło wszelkiej maści towarzyszy mi odkąd pamiętam, zawsze coś rysowałam, haftowałam, kleiłam... Do dziś tak zostało, lecz miłością największą pokochałam jednak papier, a ogólniej biorąc scrapbooking  i to w tej dziedzinie bardzo chciałabym się rozwijać. Uwielbiam prace delikatne, pastelowe, shabby chic, przeszycia...
Oprócz rękodzieła bardzo lubię także fotografię oraz kulinarne przygody.

Bardzo cieszę się, że znalazłam się w tak zacnym gronie i mam nadzieję, że spędzicie tu ze mną wspaniałe kreatywne chwile, a moje prace dostarczą Wam inspiracji do działania :)Mam na imię Sylwia, tu i ówdzie znana jako qrczak. 
Dłubanie mam chyba we krwi, zawsze cos tam robiłam - bransoletki z muliny, próby szycia, zaproszenia... Zaczęły się pierwsze próby cardmakingu. Potem ciężka choroba zmusiła mnie do walki z samą sobą. Chęć powrotu do sprawności fizycznej zrodziła myśl, że jakoś trzeba "rozruszać" chore paluszki - zakupiłam więc pierwsze scrapowe gadżety i jakoś się kręci... Decoupagem zajęłam się za sprawą poprzedniego pracodawcy. Współpraca była krótka, choć bardzo intensywna.
Mogę siebie określić jako scrapowa gadżeciara, mam pamięć do nazw, co z czasem stało się moim „przekleństwem”.  Zdanie „ja nie muszę pamiętać, a qrczak będzie wiedział” – pasuje jak ulał ;)
Obecnie na stanie ”domowym” mam 5 letnią córkę Oliwkę (zwaną Śliwką), prawie 11 letniego Syberiana Husky – Spya i wyjechanego Męża. Witam serdecznie,
 mam na imię Maria, ale w świecie internetowym posługuję się nickiem Karmeleiro. Jestem mamą 5letniego Bruna i półtorarocznej Zosi. To właśnie scrapbooking i  papierowe robótkowanie dało mi niezwykłą odskocznię od codzienności, kiedy Bruno był jeszcze malutki. Pozostało mi to do dzisiaj. Ostatnio uwielbiam robić LO oraz albumy. Nie stronię jednak od  podejmowania nowych wyzwań i znajdowania zaskakujących rozwiązań. Jest mi niezwykle miło, że zasilam szeregi DT DecoKreacji, mam nadzieję, że moje prace Was zainspirują.Witajcie!!! Mamą Lenki i Mikosia jestem. Żoną - specjalistą ds logistyki w swojej rodzinie :). Z wykształcenia - filologiem rosyjskim. Kocham swoją rodzinkę, scrapbooking, truskawki i lody kawowe. Kiedyś mocno interesowałam się kulturą i językiem rosyjskim. Dziś skutecznie to wszystko przykrył scrapbooking, cardmaking, memorykeeping (tworzę scrapy, karteczki, albumy i inne). Wyżywam się artystycznie na swoim blogu: www.madzik-scrapuje.blogspot.com. Lubię nowe ciekawe inicjatywy, ludzi z pasją i pomysłem - dlatego zgłosiłam się do DT Decokreacji. Strasznie się cieszę, że przeszłam, i że razem z tymi fantastycznymi dziewczynami będę mogła inspirować Was moimi pracami. Zrobię wszystko, by Was nie zawieść. Pozdrawiam ciepło tuzaglądaczy :) - Madzik.Mam na imię Lidia, w świecie wirtualnym jestem Lid.
Od kilku ładnych lat zgłębiam tajniki kolejnych technik rękodzielniczych, choć w rzeczywistości już od dziecka robiłam na drutach, trochę haftowałam, coś tam kleiłam. Prawdziwa przygoda zaczęła się xx lat temu od witrażu, potem przyszedł czas na filcowanie, decoupage, frywolitkę, technikę pergaminową, ostatnio koraliki. A już zupełnie, zupełnie ostatnio miałam bliższy kontakt w tworami papierowymi innym niż pergamin i - przyznam - bardzo to mi się spodobało .
Hobby jest dla mnie odskocznią od codzienności, a tworzenie i prowadzenie zajęć artystycznych daje ogromną satysfakcję. Cieszę się bardzo, że zasiliłam szeregi DT DecoKreacji. Z przyjemnością stawię czoła temu wyzwaniu :)

3 komentarze:

Aleksandra pisze...

Witajcie !!!
Same Znakomitości w jednym miejscu - już się nie mogę doczekać Waszych inspiracji - część z Was już w necie podglądam , teraz mam okazję zajrzeć w nowe - i jestem pewna , że piękne - miejsca ...
Powodzenia - ale przede wszystkim gratulacje ...

Aida Domisiewicz pisze...

Fantastyczne DT, gratuluję i czekam na Wasze inspiracje dziewczyny:*

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Aleksandro, Ayeedo - pięknie dziękujemy za przemiłe komentarze.
Postaramy się sprostać oczekiwaniom, a przede wszystkim zapraszamy do wspólnej zabawy wyzwaniowej ;)