poniedziałek, 25 czerwca 2012

Gościnna Projektantka czerwca: Ayeeda

Na naszym blogu prezentujemy dziś Gościnną Projektantkę czerwca, której pracą mogłyście się inspirować przy okazji naszego czerwcowego wyzwania. Ayeedy, bo o niej mowa, wielu z Was przedstawiać nie trzeba, bo jej fantastyczne prace, styl i kunszt rozpoznawalne są z daleka. Z tym większą przyjemnością dziś oddajemy na naszym blogu głos Ayeedzie i dajemy ją poznać, tym którzy tej okazji jeszcze nie mieli :)


Witam Was ciepło:)

Serdecznie dziękuję za zaproszenie ekipie Decokreacji, jest mi niezwykle miło gościć na tym blogu jako Gościnna Projektantka. 
Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się wiele lat temu od malowania i dekorowania ceramiki artystycznej. Przez lata tworzenie było tylko odskocznią od pracy zawodowej, tworzyłam głównie dekoracje, zajmowałam się aranżowaniem wnętrz, powstawały też pierwsze prace z papieru. Na scrapbooking ze wszystkimi formami i stylami natknęłam się w sieci i to on całkowicie pochłonął mnie 1,5 roku temu. Odkrywając powoli różne techniki, największą moją miłością okazały się media, dlatego do moich prac zwykle używam tuszów, mgiełek, gesso, past modelujących i innych preparatów . Nie lubię się jednak zamykać się w jednym stylu czy formie.  Ciągle poszukuję, lubię eksperymentować i odkrywać ciągle coś nowego. 

Uwielbiam zarażać innych moją pasją, prowadzę warsztaty zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, których przede wszystkim staram się przekonać, że media to nic strasznego i każdy może w różny sposób je wykorzystywać w swoich pracach. 

Oto kilka moich ulubionych LO: Poza scrapami robię też inne prace: kartki, prace na blejtramie, dekoracje do domu, breloki, zawieszki, albumy, notesy, ATC i inne małe formy – słowem – człowiek orkiestra:) Ale taka jest moja natura i to chyba widać po moich pracach.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwali do końca:)

8 komentarzy:

ivoncja pisze...

Co prawda scrapbooking to "nie moja bajka", ale Twoje prace bardzo mi się podobają- są piękne, bardzo oryginalne, po prostu wyjątkowe.

Licho_Nie_Spi pisze...

obraz i layouty przepiękne!

Joanna Wiśniewska pisze...

Piękne prace :) Kuferek jest cudny :)

Magda Tomaszewska pisze...

Cuda niewidy :)Absolutne piękno, niesamowity styl i kunszt wykonania :)

Magda Tomaszewska pisze...

Cuda niewidy :)Absolutne piękno, niesamowity styl i kunszt wykonania :)

Lid pisze...

śliczne prace!

Edi-th pisze...

Oto dzieła mojego Mistrza :) zresztą nie tylko mojego, ale w ogóle MISTRZA w stylu, precyzji, nadawaniu niezwykłości temu co zwykłe! Dziękuję Ayeedko za wszelkie inspiracje , które wychodzą spod Twoich mega zdolnych dłoni! :*

Aida Domisiewicz pisze...

Bardzo Wam dziękuję za ciepłe przyjęcie i tyle ciepłych słów :*