poniedziałek, 18 czerwca 2012

Inspiracje: Pastelowo

Witam serdecznie i nieśmiało :)

Dziś mam ogromną przyjemność zaprezentować moje pierwsze inspiracje dla DecoKreacji. Przyznam szczerze, że mam lekką tremę i liczę, że będziecie dla mnie wyrozumiali ;)

Przygotowałam dla Was trzy propozycje na bazie kolekcji Pastelowa rapsodia marki Asica-Scrap. Uwielbiam prace w pastelach, delikatne i subtelne, dlatego też bardzo dobrze pracowało mi się z tymi papierami. Dodatkowo zauroczyły mnie cudne sznureczki, których użyłam przy dwóch pierwszych prezentacjach.

Pierwsza powstała kartka-folderek z podziękowaniem dla wychowawczyni mojej córci w przedszkolu ze słodką czekoladową niespodzianką wewnątrz. Druga propozycja, to album na zdjęcia, które dopiero zostaną do niego wklejone przez właścicielkę.
Okładka powstała wg jednej z mapek Mojo Monday. 
Strony wewnątrz albumu nie są oklejane papierami a jedynie stemplowane w motywach współgrających z użytymi na zewnętrznej i wewnętrznej okładce.

Trzecia propozycja, to kartka sztalugowa z okazji narodzin bliźniaków, która powstała z połączenia skrawków papierów Asica-Scrap, Magicznej Kartki oraz Galerii Papieru.* * *
Do wykonania powyższych prac wykorzystałam materiały z e-sklepu DecoKreacje:

  

  

    


Pozdrawiam ciepło i życzę wielu pastelowych natchnień :)7 komentarzy:

Unknown pisze...

Piękne prace Kochana. Strasznie jestem ciekawa - jak jest zrobiona ta karteczka dla bliźniaków? Ona się jakoś składa? :)

Lid pisze...

Piękne prace, wszystkie bez wyjątku :) lubię taką kolorystykę

gosia77 pisze...

Śliczne i w moich ulubionych kolorach :)

Anonimowy pisze...

Cudne prace,czekam na kolejne inspiracje .Buzaczki !!!

Karmeleiro pisze...

Piękny, przepiękny zestaw!

qrcza-k pisze...

cudny zestaw

Magda Tomaszewska pisze...

Dziękuję Wam bardzo, bardzo za przemiłe komentarze :*

Madziku, bliźniaczka kartka jest zrobiona tak jak klasyczna sztalugowa tylko rozcięta po środku i zagięta po skosach, składa się na płasko, tzn w miarę na płasko, bo ma tam pierdółki zamontowane, które zupełnie na płasko nie pozwolą się jej złożyć :)