czwartek, 26 lipca 2012

Inspiracje: Zabawa w stemplowanie i postarzanie

Dziś mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną wersję stempli w odsłonie nie-papierowej  :) A wszystko to za sprawą zaproszenia do sponsorowania najnowszego wyzwania Diabelskiego Młyna i stworzenia pracy inspiracyjnej. Temat wyzwania bardzo ciekawy i kreatywny - należy bowiem stworzyć pracę z wykorzystaniem co najmniej pięciu różnych stempli.
Niewiele się zastanawiając stemple połączyłam ze swoją miłością do postarzania i stylizowania powierzchni drewnianych, co poskutkowało stworzeniem takiej oto szkatułki... :)


 Stemple odbijane były celowo różnymi farbami (arkylowe metaliczne, farba 3D do stempli) i tuszami oraz w masie plastycznej, by nadać przestrzenności pracy.Tło jest mocno fakturowe - oprócz technik wybielania i grungowego stempla w tle zastosowałam proszki 3D.
Mam nadzieję, że to nieco inne spojrzenie na stemple zachęci Was do własnych prób i zainspiruje nowymi pomysłami. W imieniu organizatorów i swoim serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału we wspomnianym stemplowym wyzwaniu Diabelskiego Młyna. Na stronie Diabelskiego Młyna znajdziecie również krótki wywiad prezentującą moją osobę.


Na koniec nie omieszkam Wam pokazać prac z kolejnych warsztatów w ramach Letniego Maratonu Decoupage, podczas którego postarzałyśmy, chlapałyśmy, zdzieraliśmy, nadawaliśmy fakturę, patynowałyśmy szkatułki oraz bieliłyśmy ramki na zdjęcia. Zdolne Kursantki wyczarowały świetne prace z klimatem!
Sami zobaczcie!


Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wielu udanych projektów podczas wakacyjnego urlopowania!
6 komentarzy:

gosia77 pisze...

Jak zwykle cudne. I Pani praca i prace kursantek :)

jola_zola pisze...

same cudeńka...

Karmeleiro pisze...

Przepiękne, inspirujące prace!

Unknown pisze...

Dla mnie te wszystkie farby, pasty, tusze to czarna magia.
Ale tak sobie myślę, że skoro kursantki robia takie cuda, to i ja dałabym rade się nauczyć :D
Tylko.... kiedy ja na te warsztaty przyjadę? :D

Lid pisze...

dziś miałam okazję widzieć pudełeczko inspiracyjne na żywo. Tu jest piękne a na żywo jeszcze piękniejsze.
A kursantki pod okiem takiej nauczycielki piękne rzeczy tworzą :)

PASJA Pracownia Rękodzieła pisze...

Ojej! Jakie piękne prace!!! Stempelki to nasz faworyt, bardzo je lubimy :) Niebawem zaglądniemy na "małe" zakupy! Do zobaczenia ewa i jola