wtorek, 31 lipca 2012

Relacja: Sobotnie warsztaty zegarowe :)

W minioną sobotę odbyły się warsztaty z cyklu "Projekt krok po kroku" skierowany dla ambitnych "dekupażystek", chcących poszerzyć swoje horyzonty u stworzyć zaawansowaną pracę :) Tematem spotkania był duży zegar (średnica 40 cm) w stylu vintage wg naszego projektu. Jak na tę stylistykę przystało nie zabrakło technik postarzania tła (shabby chic, technika "cukrowa", nakropienia, przetarcia i zdarcia ;))) oraz patynowania i cieniowania - wszystkie chwyty dozwolone, bo... to jest przecież stary zegar ;)
"Stare" zegary otrzymały również stylową tarczę z cyframi - oczywiście, w całości ręcznie malowaną.

Towarzyszyły nam przy tym świetne humory, chęci do pracy, pyszne ciasto Pani Małgosi, a wszystko to zaowocowało stworzeniem takich oto oryginalnych prac...

Głęboki wdech... i malujemy! :)

W trakcie pracy. Już za momencik koniec :)

Detale.

Jeszcze tylko ostatnie poprawki i...

... Zegary gotowe!
Mimo iż kwiatowe zegary tworzone były według naszego przykładu, każdy z nich wyszedł inaczej i indywidualnie.

 Zbliżenia:... Bo to jest stary zegar ;)))

Uczestniczkom zegarowych warsztatów dziękujemy pięknie za przybycie i wspólny twórczy dzień. Pozostaje nam zaprosić tych, którzy nie mieli okazji dotrzeć w lipcowym terminie na kolejne zegarowe warsztaty, 15 września.


Do zobaczenia!

4 komentarze:

Martita1987 pisze...

Rewelacyjne prace! Z relacji fotograficznej wynika, że warsztaty w DecoKreacjach są świetne. We wrześniu chcę wpaść na scrapbooking i przekonam się o tym osobiście :)

gosia77 pisze...

Kiedy przeczytałam "bo to jest przecież stary zegar..." znowu parsknęłam śmiechem. Panie z sobotnich warsztatów wiedzą dlaczego ;) Dziękuję za wzmiankę o cieście :) Już w ten piątek wpadnę na kolejne warsztaty. Pozdrawiam.

goska pisze...

I mnie tam nie było,Agnieszko przegapiłam tak dla mnie interesujący i ciekawy temat warsztatów . Czy będzie następny raz. Prace pań cudne.

GIL BERT pisze...

oakley sunglasses
polo ralph lauren outlet
new orleans saints jerseys
mont blanc pens
instyler max
cheap oakley sunglasses
cheap ray bans
kansas city chiefs jerseys
reebok outlet
hugo boss outlet