wtorek, 31 lipca 2012

Relacja: Sobotnie warsztaty zegarowe :)

W minioną sobotę odbyły się warsztaty z cyklu "Projekt krok po kroku" skierowany dla ambitnych "dekupażystek", chcących poszerzyć swoje horyzonty u stworzyć zaawansowaną pracę :) Tematem spotkania był duży zegar (średnica 40 cm) w stylu vintage wg naszego projektu. Jak na tę stylistykę przystało nie zabrakło technik postarzania tła (shabby chic, technika "cukrowa", nakropienia, przetarcia i zdarcia ;))) oraz patynowania i cieniowania - wszystkie chwyty dozwolone, bo... to jest przecież stary zegar ;)
"Stare" zegary otrzymały również stylową tarczę z cyframi - oczywiście, w całości ręcznie malowaną.

Towarzyszyły nam przy tym świetne humory, chęci do pracy, pyszne ciasto Pani Małgosi, a wszystko to zaowocowało stworzeniem takich oto oryginalnych prac...

Głęboki wdech... i malujemy! :)

W trakcie pracy. Już za momencik koniec :)

Detale.

Jeszcze tylko ostatnie poprawki i...

... Zegary gotowe!
Mimo iż kwiatowe zegary tworzone były według naszego przykładu, każdy z nich wyszedł inaczej i indywidualnie.

 Zbliżenia:... Bo to jest stary zegar ;)))

Uczestniczkom zegarowych warsztatów dziękujemy pięknie za przybycie i wspólny twórczy dzień. Pozostaje nam zaprosić tych, którzy nie mieli okazji dotrzeć w lipcowym terminie na kolejne zegarowe warsztaty, 15 września.


Do zobaczenia!

3 komentarze:

Martita1987 pisze...

Rewelacyjne prace! Z relacji fotograficznej wynika, że warsztaty w DecoKreacjach są świetne. We wrześniu chcę wpaść na scrapbooking i przekonam się o tym osobiście :)

gosia77 pisze...

Kiedy przeczytałam "bo to jest przecież stary zegar..." znowu parsknęłam śmiechem. Panie z sobotnich warsztatów wiedzą dlaczego ;) Dziękuję za wzmiankę o cieście :) Już w ten piątek wpadnę na kolejne warsztaty. Pozdrawiam.

goska pisze...

I mnie tam nie było,Agnieszko przegapiłam tak dla mnie interesujący i ciekawy temat warsztatów . Czy będzie następny raz. Prace pań cudne.