piątek, 20 lipca 2012

Sercowe inspiracje

Witajcie kochani!

Dziś opowiem Wam o moim ostatnim nabytku. Czasem zdarza nam się kupić coś, czego nie czujemy, nie leży nam ani w dłoni ani nie komponuje nam się w pracach. Ale często też odnajdziemy coś, bez czego później ciężko się obejść. Takim niezwykłym nabytkiem jest farba do stempli Viva Decor, dostępna w sklepie DecoKreacje. Wybrałam cudowny, turkusowy kolor.


Farba jest bardzo łatwa w użyciu, nadaje piękny efekt, nie tylko wizualny, ale również dotykowy. Na pracy schnie szybko, na stemplu jest bardziej łaskawa.


Poniżej zobaczycie dwa drewniane serduszka. Obkleiłam je papierem UHK, postarzyłam brzegi, dodałam trochę białej farby akrylowej, następnie postemplowałam przy użyciu wspomnianej farby oraz dodałam ozdoby. Serduszka już same w sobie są ładną ozdobą, mogą również służyć jako dodatek do prezentu.
Troszkę zbliżeń: wierzcie, efekt na żywo jest niezwykły! Starałam się go uchwycić na zdjęciu, jednak jest to bardzo trudne zadanie.

Mam nadzieję, że zainspirowałam Was równiez do tego, by pobawić się w połączenie drewna i papieru! Można wyczarować naprawdę niepowtarzalne upominki.

Użyłam produktów dostępnych w sklepie DecoKreacje:


8 komentarzy:

Unknown pisze...

Na zbliżeniach juz wygląda rewelacyjnie. A nazywo musza być piękne. Mam niebieską jadalnię - chyba sobie takie serca zrobię, tylko... czy wystarczy mi zdolności.
Cudne!

Lid pisze...

świetnie wygląda ta farbka, a serca cudne

Amlai pisze...

Serduszka wyszły przepiękne :) A na żywo, to pewnie bajka :)

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Karmelku, raz jeszcze napiszemy:
Genialne serduszka!

Edi pisze...

No, ja już pochwaliłam u Marysi, a ja już trzymam się za kieszeń:-)). Myślę o tych farbkach od czasu jakiegoś, a gdzie reszta;-))

Karmeleiro pisze...

Bardzo, bardzo serducho mi się raduje, że Wam się podoba!

qrcza-k pisze...

Przepieknie wyszło. Szczeka opada

Karmeleiro pisze...

Dziękuję!