piątek, 6 lipca 2012

Wakacyjny terminarz warsztatów

Z opóźnieniem, ale czym prędzej nadrabiamy i prezentujemy terminarz warsztatów na okres wakacyjny.

Poniżej znajduje się okienko z grafikiem - należy w nie kliknąć, w razie potrzeby dokument można powiększyć klikając na niego raz jeszcze.

Ponieważ wakacje to dla wielu z Was czas upragnionego odpoczynku, urlopów i oddawania się pasjom, dla wszystkich tych spragnionych poznawania nowego przygotowaliśmy intensywne i liczne warsztaty decoupage, które odbywać się będą w ramach Letniego Maratonu Decoupage
.
Podczas niego będzie okazja by poznać tę technikę od podstaw jak i zgłębić jej tajniki i łączenie z innymi technikami. 10 dni codziennych warsztatów, cała nasza oferta decoupagowa realizowana w jednym czasie. Warsztaty skierowane są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych - wymagających i szukających nowych rozwiązań.
Można uczestniczyć zarówno w pojedynczych jak i wielu warsztatach. Udział w obydwu (lub trzech)
warsztatach przewidzianych na dany dzień premiowany będzie 10% upustem (podliczone ceny widnieją w tabeli). Udział w co najmniej 5 kursach premiujemy dodatkowo rabatem w wysokości 15% do jednorazowego wykorzystania na zakupy w naszym Centrum Hobbystycznym.

Zachęcamy również do warsztatów scrapbookingowych, które poprowadzi Edyta Gorzkowska - Edi-th,
znana wielu jako gość naszych środowych spotkań, szczecińska scraperka, której prace podziwiać możecie na jej blogu > KLIK <. Więcej informacji o sierpniowych warsztatach wkrótce.

Serdecznie zapraszamy również na spotkania hobbystów - w ostatnie piątki na Piątkowe DecouKreacje czyli spotkania miłośników decoupage. Nowością są spotkania dla scraperek, które realizować będziemy przy wsparciu projektu Uscrapowani. Na Letnie Scrapowanie, czyli wakacyjne spotkania scraperek zapraszamy serdecznie w przedostatnią sobotę lipca i sierpnia. Będzie miło, jeśli zgłosicie chęć uczestnictwa - pozwoli nam to na przygotowanie odpowiedniej ilości miejsc. Liczymy, że inicjatywa Wam się spodoba i będzie nie tylko letnia ;)

Grafik sierpniowy uzupełnimy. Czekamy jednakże na Wasze sugestie co do tematyki i zapotrzebowania :)

Serdecznie zapraszamy do wspólnego letniego tworzenia!

Poniżej pokazujemy kilka przykładowych prac naszych - będących przedmiotem warsztatów - i uczestników warsztatów.

Warsztaty: Decoupage i wykorzystanie lakieru pękającego
jednoskładnikowego
Warsztaty: Decoupage - Wtapianie papieru ryżowego w tło„akwarelowe”cieniowania malarskie; 
Warsztaty: Decoupage i zdobienia wypukłe : Tworzenie reliefów-ornamentów
za pomocą past konturowych, patynowanie bitum, szklenie powierzchni;
Warsztaty: Techniki transferowe - przenoszenie wydruków na różne
powierzchnie
Warsztaty: Techniki transferowe - przenoszenie wydruków na różne powierzchnie
Warsztaty: Decoupage 3D z zastosowaniem lekkiej pasty Volume + zastosowanie różnych past strukturalnych do tworzenia faktur, tła i efektów specjalnych, wydobywanie tła patynowaniem i woskami postarzającymi;

Brak komentarzy: