niedziela, 1 lipca 2012

Wyzwanie nr 2

Wakacje rozpoczęte! A wraz z nimi urlopowe wyjazdy bliższe i dalsze, odpoczynek z dala od codzienności, beztroska zabawa, oddawanie się pasjom i poznawanie nowego. Nie miejcie jednak wątpliwości - u nas mimo wakacji nie spoczniemy na laurach i z pewnością będzie kreatywnie! :) Wyzwania wakacyjnie nie znikają, inspiracji wielu też nie zabraknie :)

Z tematem wakacji związane jest jednak nasze wyzwanie. Zapraszamy bowiem do wykonania pracy wpisującej się w hasło:

Moja wymarzona podróż.

Zaskoczcie nas - niebanalną formą, interpretacją, ujęciem tematu. Technika pracy jak ostatnio - dowolna. Mile widziane łączenie technik :)

Zasady pozostają bez zmian:
1. Praca musi być nowa, nie publikowana przed ogłoszeniem wyzwania związana z tematem wyzwania.
2. Technika wykonania pracy dowolna - decoupage, scrapbooking, cardmaking, filcowanie i każda inna technika mile widziana!
3. Każda osoba może zgłosić tylko jedną pracę. Praca ta może być zgłaszana na inne wyzwania.,
4. Publikując prace na swoim blogu, należy zaznaczyć iż praca została wykonana na wyzwanie Centrum Hobbystycznego DecoKreacje oraz zalinkować do odpowiedniego wyzwania.
5. Prace należy zgłaszać za pośrednictwem narzędzia umieszczonego na dole posta (Inlinkz) do dnia 21 lipca 2012r. do godz. 23.59 ;)
6. Zwycięzca wyłoniony zostanie na drodze głosowania wszystkich członków DT, a wyniki opublikujemy 25 lipca.

W drodze losowania zespół DT DecoKreacji wybierze najlepszą pracę, której autorka otrzyma zaproszenie jako Gościnna Projektantka sierpnia.

Spośród wszystkich zaś uczestników wylosujemy 
bon na kwotę 30 zł do wykorzystania w naszym sklepie 

Zobaczcie jakie podróże marzą się ekipie naszego DT :)

Novinka bazując na papierach UHK Gallery:  Blue Sky LTDPink Painter - Panna Cotta oraz Winter Garden - New Dawn stworzyła romantyczny, nostalgiczny notes na zapiski z podróży do francuskiej stolicy.


Edi-th zamknęła paryską podróż marzeń w pudełku z dedykacją dla pewnej M. ;)
W swojej pracy wykorzystała technikę shabby chic bazując na białej oraz czarnej farbie akrylowej oraz ozdobiła pudełko papierem scrapbookingowym UHK Gallery 'Paris' z kolekcji Le Journal, papierem ryżowym ITD Collection 'Paris', wycinankami i samoprzylepnymi literami, które przemalowała by wkomponowały się w styl pudełka. Całość - jak na decoupage przystało - zabezpieczyła lakierem akrylowym matowym.


"Podróżować uwielbiam, niestety ostatnimi czasy nie mam zbyt wielu okazji. Dlatego moim marzeniem, są nawet te najbliższe. Zrobiłam travel journal, do którego mam zamiar wpisywać wszystkie nowe miejsca, które odkryję wraz z moimi dziećmi w czasie tegorocznych wakacji."
Do wykonania journala przydały jej się papiery ILS z wakacyjnej kolekcji Vivid (Vivid 01-02Vivid 02-04 i pasek papierowy Vivid) oraz TSC My Pprivate Happiness (H Is For Happiness oraz Say Something Nice) i oczywiście grzbiet scalający strony zeszytu.  
Madzik marzy o podróży do...
"Zrobiłam zakładkę do książki z jedną ze Świątyń w Sankt Petersburgu (Chram Woskressenija Christowa - Świątynia Chrystusa Zbawiciela), mapą Petersburga i Matrioszkami. Podróż do tego miasta - wciąż pozostaje w sferze moich wielkich marzeń. Czytając powieści rosyjskich pisarzy z taką zakładką - będę bliżej Rosji"

Tworząc rosyjską zakładkę Madzik wykorzystała papiery Craftowni: Chryzantemy oraz Marocco Szmaragdowy. Inicjały miasta to samoprzylepne złote literki z naszej oferty.W wykończeniu zakładki przydał jej się również sznureczek Twine.


Lid pisze...
"Podróże kojarzą mi się z odkrywanie nowych miejsc, smaków, zapachów. Uwielbiam je. Z każdej przywożę jakiś drobiazg, często jest to biżuteria. Tym razem jest to biżuteria "przedpodróżna", bo marzy mi się Afryka." 

Taka biżuteria z pewnością na afrykańskim kontynencie zrobi wrażenie ;) Lid wykorzystała do niej drewniane bazy bransoletki oraz zawieszki, serwetkę firmy IHR w panterkę, klej do decoupage i lakier matowy.Ja, podobnie jak Lid, czekając na wymarzoną podróż wykonałam biżuterię, która choć na co dzień będzie przypominała o celu, a podobnie jak Novince marzy mi się podróż do Paryża.
Korzystając z pięknej retro serwetki z Paryżem, bransoletkową bazą, którą zabarwiłam w ulubionych szaro-brązach oraz złotymi patynami wykonałam nostalgiczną bransoletę. Bardzo ją lubię.

W tym miesiącu mamy przyjemność gościć jako Gościnną Projektantkę: Rudlis - zwyciężczynię naszego pierwszego wyzwania. Rudlis przygotowała na potrzeby wyzwania cudną japońską zakładkę.
"Moja inspiracja to zakładka do książki w japońskim stylu ;)
Oczywiście zaraz wiadomo, że moja wymarzona podróż to Japonia.
Papier we wzory to oryginalny
4 komentarze:

Ela 17 pisze...

Moja praca na wyzwanie
http://ela17-mojepasje.blogspot.com/2012/07/album.html

Ela 17 pisze...

już wstawiłam zdjęcie ale się nie pokazało coś jest nie tak

Agnieszka pisze...

mojego też nie wstawiło, więc wklejam swoją pracę tutaj :) http://anula2010.blogspot.com/2012/07/moja-wymarzona-podroz.html

Dwie lewe rączki pisze...

Przepiękna zakładka! osobiście też uwielbiam dalekowschodnie klimaty :)