środa, 8 sierpnia 2012

inspiracje: Na szczęście :)

Witajcie Kochani !
Półmetek wakacji za nami, a pogoda nie rozpieszcza, przynajmniej Szczecin zimnawy i mokry. Mimo tego pragnę zainspirować Was dzisiaj bardzo pogodnie i pastelowo. Chciałabym zaprezentować kartkę i mini exploding box taki zestaw bez okazji, ot po prostu na szczęście :)
Kartka składana z cytatem, który jednocześnie stanowi życzenia. Całość tonie w kwiatach. Troszeczkę to wydanie znów takie nie moje, ale czasem trzeba zmierzyć się  również z pastelami :)

Powyżej karteczka stojąca, a poniżej całkowicie rozłożona.
 i poszczególne jej elementy:
 A tutaj już zestaw w pełnej okazałości :)
Mini exploding box jest takim dodatkiem do kartki, jest maleńki ma zaledwie 4cm i mieści w swoim wnętrzu symbole szczęścia, by obdarowaną to szczęście nie opuszczało. 
Mam nadzieję, że zestaw Wam się spodobał. Dodam tylko,że stoczyłam niemałą batalię, by zrobić i dodać zdjęcia. Ten element pracy okazuje się dla mnie najbardziej frustrujący, a czasem wprost nie do przejścia. Trzymajcie więc kciuki bym odnalazła w końcu jakiś sensowny sposób robienia fotek, który nie doprowadzałby mnie do granic wytrzymałości nerwowej :/.
Pozdrawiam ciepło, życząc dużo słońca i pogody ducha. 


W pracy wykorzystałam między innymi:
Różyczki 12 szt. - BIAŁE Różyczki 12 szt. - KREMOWE Papier do scrapbookingu  'Usłane różami 02' Papier do scrapbookingu  'Usłane różami 04' Klej Magic Taśma dystansująca dwustronna 2mm

2 komentarze:

Karmeleiro pisze...

Znakomicie działasz w pastelach! Cudne prace.

Matylda pisze...

G-E-N-I-A-L-N-E!!!