piątek, 31 sierpnia 2012

Projektantka miesiąca: Lakuna

Kochani, 
Pod koniec wakacji nieco zwolniliśmy tempo i pozwoliliśmy sobie na chwilę urlopowego odpoczynku. Nieco nam to poprzestawiało w naszym kalendarzu zdarzeń, a sierpień i wakacyjna "laba" niepostrzeżenie się skończyła i nie wszystko ;)
Dziś nadrabiamy, by lada chwila wkroczyć już w pełni w nowe.

Nie możemy przejść odpuścić i nam i Wam prezentacji osoby, która wygrała nasze poprzednie wyzwanie. Jej paryska kartka zachwyciła ekipę naszego DT, a każda kolejna oglądana praca na jej blogu potwierdziła słuszny wybór :)

Zatem oddajemy dziś głos Lakunie i prezentujemy przepiękne wytwory jej rąk. Jej niebanalne prace możecie śledzić na jej stronie: http://papiermania.blogspot.com/

P.S. Wyniki sierpniowego wyzwania jeszcze dziś, wieczorem. Nowe wyzwanie ogłosimy w najbliższą poniedziałek, 3 września. I zapowiadamy dalej - we wrześniu będzie niespodziankowo! ;)

-----------------------------------------------------------

 Witajcie!

Jest mi niezmiernie miło gościć w progach DecoKreacji. Całemu zespołowi dziękuję z całego serca za zaproszenie oraz możliwość zaprezentowania swej osoby czytelnikom bloga.


Scrapbooking zawładnął moim życiem półtora roku temu. Wcześniej zajmowałam się hobbystycznie robieniem biżuterii, jednak w momencie, gdy z przyczyn zdrowotnych nie byłam chwilowo w stanie poradzić sobie z nizaniem koralików i skręcaniem srebrnych drucików, pojawił się on… Papier…
Właściwie natychmiast po wykonaniu pierwszych prac, podjęłam decyzję o założeniu bloga. Prezentuję na nim głównie kartki, ponieważ to właśnie ich tworzenie przynosi mi największą frajdę. Uwielbiam zabawę z kolorem i warstwami. Oszczędność formy podziwiam raczej u innych – sama natomiast korzystam najchętniej z możliwości łączenia różnorodnych barw, odcieni, faktur, wycinanek i dodatkowych elementów.
Mimo, że najczęściej wykonuję kartki, zdarza się również, iż alteruję przedmioty codziennego użytku, starając się je upiększyć lub nadać im zupełnie nowe zastosowanie.W moim dotychczasowym dorobku, niewiele jest layoutów. Tak ogromna przestrzeń wydawała mi się zawsze trudna do zagospodarowania, jednak, przełamując własne opory, udało mi się ostatnio ukończyć projekt w formacie 30x30 cm. I okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.


Bardzo dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie.

8 komentarzy:

Unknown pisze...

Piękne prace. Podziwiam z zapartym tchem :)

Licho_Nie_Spi pisze...

Budzik jest obłędny! Rozkosz dla oka!

Aida Domisiewicz pisze...

Aniu gratuluję:* Prace powalająco piękne, a scrap jest NIESAMOWITY!!!

Lid pisze...

piekne prace, z przyjemnościa się je ogląda

Unknown pisze...

Gratulacje dla Ani, podziwiam jej smak i dopieszczanie szczegółów w każdej pracy

Karmeleiro pisze...

Bardzo się cieszę, że możemy Cię tu ugościć! Cudne, inspiracyjne prace, poczułam przypływ weny!

qrcza-k pisze...

Prace cudne, zegar mnie powalił

Lakuna pisze...

Dziękuję za gościnę i wszystkie serdeczne komentarze :)