niedziela, 9 września 2012

Inspiracje: Plan lekcji

Witajcie :)
Pierwszy tydzień września za nami. W szkole ostatnie poprawki planów zajęć i w końcu będzie można gotowy, stały przepisać, by służył do końca roku szkolnego, no przynajmniej do półrocza :) Oto mój pomysł na dwa plany lekcji.
Pierwszy chłopięcy z Hot Wheelsem na życzenie mojego syna. Tak wygląda złożony :)
A w ten sposób otwieramy poszczególne dni z planem lekcji. 

 Możemy to robić wedle uznania. Otwierać jeden tylko ten właściwy dzień, reszta kółeczek-trybików może cichaczem chować się jak pokazuje to pierwsze zdjęcie, albo otwierać po kolei wszystkie dzień po dniu...

albo pozostawić go w całej okazałości:
Poszczególne koła-trybiki z planem dnia mocowane są na ćwieku do "trybika", który na stałe przytwierdzony jest do bazy. Oba są tej samej wielkości więc obracając nakładamy jeden na drugi, co sprawia,że dni nam się chowają.

I drugi Plan lekcji, pastelowy z Me to You w roli głównej, już taki bardzo prosty i zwyczajny.

Serduszko "today" mocowane spinaczem, można je przepinać, by przypominało jaki jest dzień tygodnia.To tyle szkoły w niedziele :) Piszę tego posta łapiąc ostatnie promienie letniego słońca w przenośni i dosłownie. Siedzę właśnie w parku na ławce i dzięki uprzejmości Urzędu Miasta, który obdarował nas tu łączem wifi mogę w ogóle do Was cokolwiek napisać. Mój domowy internet krótko mówiąc zastrajkował, co okazuje się bardzo uciążliwe. Jak ludzie mogli żyć bez internetu to ja naprawdę nie wiem... hmm pewnie niektórzy jeszcze mogą- podziwiam ! A wszystkim życzę udanej końcówki weekendu!:)
Pozdrawiam ciepło!Z naszego sklepu wykorzystałam między innymi:
Papier do scrapbookingu 'Babie Lato - Cesarz Pan'  Papier do scrapbookingu 'Babie Lato - Sąsiedzi'  Papier do scrapbookingu 'Babie Lato - Pszczółka Maja' Papier ILS Let It Go 01-02Różyczki 12 szt. - BIAŁERóżyczki 12 szt. - ŻÓŁTE SŁONECZNEKlej MagicKosteczki z klejem 3D 10mmILS Alfabet miętaILS Alfabet żółty

6 komentarzy:

Ti-Tinka pisze...

Oba plany są śliczne ;) ale ten pierwszy wymiata ;)

Karmeleiro pisze...

Czadowy pomysł z tym pierwszym planem!!

Lid pisze...

świetny pomysł z planem :)

Aszka pisze...

Wow!!! Mój synek też jest fanem hot wheels (ja zresztą też :P ) Jest prześwietny!

Unknown pisze...

Wow, jaka ty jesteś pomysłowa i kreatywna. śliczny ten drugi plan, a ten pierwszy niesamowicie pomysłowy.
Gratuluje talentu Kochana :D

Anonimowy pisze...

adwokat rzeszów - dobry adwokat rzeszów i okolice