czwartek, 20 września 2012

Inspiracje - próba świąteczna

Witajcie Kochani. 
Wczoraj zaskoczyłyśmy Was wyzwaniem specjalnym, więc dziś kartki świątecznie nie zrobią pewnie na Was większego wrażenia. Ale sami pomyślcie... Boże Narodzenie we Wrześniu? Tosz to siok! :P
Te karteczki to pierwsze nasze próby w tym sezonie. Może trochę za wcześnie, ale jak tylko dostałam w łapy Świerszcza, to nie mogłam się oprzeć jego graniu za kominem. No i tak mi gra od kilku dni w pracowni. Nie powstrzymałam się i stworzyłam przedwczoraj dwie tradycyjne karteczki świąteczne.Wykorzystałam dwa arkusze papierów 15x30, a w pracach zastosowałam je stosując zasadę odwrotności.Ostatnio bardzo lubię robić kartki przestrzenne, więc i te takie są. Wierzchni papier podkleiłam białym papierem wizytówkowym i dopiero wtedy nakleiłam na bazę, używając kosteczek dystansujących.
Brzegi wycięłam za pomocą dziurkaczy.


Nowe wykrojniki, papierowa taśma w czerwoną kratkę, brokat i czerwone perełki w płynie - podkreśliły świąteczny charakter karteczki.


A jak jest u Was? Czekacie z karteczkami na Magię Świąt? Czy może zaczynacie wcześniej? Ja dopiero w tym roku postanowiłam zabrać się za to już we wrześniu. Do tej pory było tak, że tylko listopad i grudzień poświęcałam na świąteczne kartkowanie.
Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Pozdrawiam Was bardzo ciepło i mam nadzieję, że daleko nam jeszcze do uruchamiania kaloryferów :)

****
W swojej pracy wykorzystałam:

 3 komentarze:

gosia77 pisze...

Ja już od połowy sierpnia zaczęłam gromadzić materiały na świąteczne (i nie tylko)kartki i prezenty. Ponieważ już wszystko mam zakupione za "zabawę" zabieram się od początki października. Już muszę działać bo tak się jakoś składa, że akurat od tego miesiąca zarówno w rodzinie jak i wśród znajomych są urodziny, imieniny i oczywiście impreza główna - Boże Narodzenie :) Przede mną dużo pracy :)

Asio pisze...

Obie piękne!!!
Ja o świętach i kartkach świątecznych myślę... a że od myślenia do robienia u mnie daleka droga to pewnie produkcję zacznę w październiku :)

Karmeleiro pisze...

Przepiękne!