środa, 26 września 2012

Inspiracje: świąteczne tagi

 Nasza piękna polska jesień dopiero zaczyna gościć wśród zieleni, a mnie natchnęło na wykonanie zimowych tagów. Już na wielu blogach pojawiły się kartki, sama od dawna chciałam zmierzyć się z tematyką świąteczną. Do ich wykonania użyłam papierów mało świątecznych, jednak ich klimat idealnie wpasował mi się w  tą tematykę.Za bazę posłużył mi papier z kolekcji UHK Gallery "'Winter Garden - Mint Edition - Wild Rose", dodałam przeszyć oraz białą farbę, nadając tym samym charakteru przypruszonego poranka. Kolorowyo akcent uzyskałam dzięki czerwono-bordowym kwiatom oraz złotej brokatowej wstążeczki.


Do czego wykorzystujecie takie tagi? Jako dodatki do prezentów, czy w jakiś inny sposób? Mam nadzieję, że zainspirowałam Was działań świątecznych wykorzystując niekoniecznie typowe dla tego okresu materiały.

Wykorzystałam następujące materiały:


Pozdrawiam serdecznie!

5 komentarzy:

Asio pisze...

Bardzo mi się podobają :) Ja też zamierzam użyć papierów nieświątecznych :)

Unknown pisze...

Dla mnie bomba :D

Unknown pisze...

Nie mogę się wogóle odnaleźć w tym że to już okres świąteczny lada moment! Ach .. ja chcę po zielonej trawce na boso biegać ... :( Ale tagi są rewelacyjne!

Karmeleiro pisze...

Miło mi, kochane, że Wam się podoba!

gosia77 pisze...

Świetne. Tagów używam do "podpisywania" paczek z prezentami. Też już o nich myślę i o kartkach świątecznych ale jakoś deszcz za oknem wprawia mnie w senny nastrój i nie mogę zabrać się za nie.