piątek, 28 września 2012

MiniKreacji odsłona pierwsza czyli warsztaty dla dzieci :)

Nazbierało nam się zdjęć, wydarzeń i wrażeń do podzielenia z Wami, więc dzisiejszy i jutrzejszy dzień będzie pełen wpisów i relacji z tego co u nas się dzieje :) Zapraszamy do częstszego zaglądania w nasze blogowe progi niż zwykle ;)

Wczoraj w naszym Centrum Hobbystycznym odbyły się pierwsze warsztaty dla dzieci z cyklu MiniKreacje. Jak na wrzesień przystało i początek roku szkolnego tematem pierwszych zajęć były własnoręcznie wykonane plany lekcji. Prowadząca zajęcia Edyta przedstawiła pomysł na atrakcyjny przekładany mini kalendarz na poszczególne dni tygodnia i... jak to zwykle bywa projekt pokazowy mali Uczestnicy warsztatów pięknie rozbudowali puszczając wodze fantazji. Powstały urocze ptasio-przyrodniczo-ciuchciowe mini plany lekcji wykonane na bazie kolekcji UHK Gallery zaprojektowanej przez naszą szczecińską Pasiakową (Kingą Spiczko) 'Ulica Ptasia' oraz elementów z pasków dekoracyjnych 'Cudownych Lat' Galerii Papieru.

Projekt pokazowy: :)

Mała Karolinka oraz Adaś okazali być pełni pomysłów, zapału do pracy i umiejętności manualnych. Wszelkie prace, nawet te niełatwe pod czujnym okiem prowadzącej zajęcia wykonane zostały wzorowo! :)


A to już efekty zajęć.
Okładki:

I przykładowe strony w środku:


Bardzo Wam gratulujemy! 

Kolejne zajęcia MiniKreacji już 11 oraz 25 października. Tematy podamy lada dzień :)
Serdecznie już teraz zapraszamy :)

2 komentarze:

Galeria Panny M pisze...

Warsztaty były super, moje pociech zadowolone. Czekamy na następne. Dziękuję i pozdrawiam. A.

MADLINE pisze...

Bardzo fajny pomysł - jak moja mała podrośnie - zgłosimy się :)