czwartek, 13 września 2012

Terminarz warsztatów na wrzesień i październik


Jesiennie, nieco z opóźnieniem, powracamy z terminarzem warsztatów i spotkań na najbliższe dni września i pierwszy tydzień października. Nie zabraknie decoupage, również w jesiennym wydaniu, nowych propozycji scrapbookingowych, oczywiście powraca filcowanie- idealne zajęcie na nadchodzący czas. W miesiącu wrześniu zapraszamy szczególnie na zajęcia scrapbookingowe: będziemy tworzyć kartki w nietypowych kształtach, albumy na ważne daty i przepiśniki.W październiku czekają nas warsztatowe nowości - w drugiej połowie września udajemy się na szkolenia z najnowszych trendów w technice decoupage i nie tylko, więc z pewnością w październiku zaproponujemy Wam coś ciekawego :) Terminarz na październik - z uwzględnieniem nowych technik - uzupełnimy po 24 września.

Już teraz zapraszamy na powtórkę świetnych warsztatów, jakie w czerwcu organizowaliśmy wraz z Kingą Spiczko vel Pasiakową. 6 października, w godz. 10.30 - 16.00 pod okiem Kingi tworzyć będziemy wyjątkowe kartki malowane akwarelami. Serdecznie zapraszamy!

Z  nowości są również zajęcia plastyczne dla dzieci (9-13 lat), które odbywać się będą w ramach cyklu MiniDecoKreacje. We wrześniu, na pierwsze warsztaty zapraszamy w czwartek 27 września, na godzinę 16.00. W przyszłości planujemy się spotykać co dwa tygodnie, a w chwili dużego zainteresowania - co tydzień. Zapowiada się bardzo twórczo - warsztaty poprowadzi posiadająca wykształcenie pedagogiczne, Edyta Gorzkowska vel Edi-th, której piękne prace i pomysły możecie oglądać na stronie http://artkreacje.blogspot.com/. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci. Na zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Cena pojedynczych zajęć 40 zł. Spotkania z serii Letnie Scrapowanie mają swoją kontynuację - na stałe wpisujemy w grafik naszych spotkań ScrapDecokreacje czyli spotkania scraperek z tworzeniem w tle, które odbywać się będą w ostatnią sobotę miesiąca :). We wrześniu zapraszamy w sobotę 29., start od godz. 10.30.
Wraz z wrześniem powróciły cotygodniowe pokazy, które wakacyjnie skróciliśmy do dwóch spotkań w miesiącu.
Serdecznie  zapraszamy.

Brak komentarzy: