środa, 5 września 2012

Wieści najnowsze: czyli nowości i wrześniowe plany :)

Witajcie Kochani!

Wrzesień rozpoczynamy... patrząc sporo na przód :)

Wczoraj pojawiła się w naszym sklepie bożonarodzeniowa, a równocześnie bardzo uniwersalna cudna kolekcja papierów do scrapbookingu Galerii Papieru: 'Świerszcz za kominem'. (Poza nią również Cudowne Lata, uzupełnienia Lekcji Miłości i Usłanych Różami). Zaczynamy też wyciągać z naszego magazynu na światło dzienne zapasy bożonarodzeniowe scrapbookingowe i decoupagowe. Jeszcze trochę czasu, ale każda twórcza dusza wie, że to już najwyższy czas by zacząć myśleć o światecznych dodatkach, kartkach, ozdobach, prezentach by wyrobić się na czas.
Oczywiście, będziemy ten dział wkrótce poszerzać ;)


Do dzisiejszego wieczora na naszych stronach opublikujemy grafik warsztatów. Jeszcze dogrywamy ostatnie terminy, dopinamy w całość, ale za momencik będzie on dostępny i dla Was.

Dziś natomiast zapraszamy na kolejne popołudnie z pokazem. Mamy w planach - idąc za tematem naszego najnowszego wyzwania - zainspirować Was do chwytania wakacyjnych wspomnień. Ozdobimy drewnianą ramkę w modnym ostatnio stylu marynistycznym wykorzystując technikę decoupage, pasty strukturalne i... morskie pamiątki z wakacji ;)
Godz. 16.30. Wstęp bezpłatny oczywiście.


Serdecznie zapraszamy!

P.S. Dotarło do nas dziś też kilka pudeł z dostawami. Ciekawi co w nich jest?:)
Zajrzyjcie do nas na nasze strony jeszcze dziś :)

3 komentarze:

Unknown pisze...

Ja jestem ciekawa :D
Te papierki nuż do mnie lecą. nie mogłam się doczekać w decokreacjach :P

Karmeleiro pisze...

oo, a ja jestem ciekawa tych pudeł, które dotarły!

Unknown pisze...

ja też :D