poniedziałek, 3 września 2012

Wyzwanie nr 4: "Chwytamy wspomnienia - ramki, rameczki"

Wakacyjny czas dla większości dobiegł końca, słoneczne kąpiele, wyjazdy w nieznane, atrakcje i niezapomniane urlopowe chwile za nami. Przyszedł wrzesień - czas powrotów do szkół, pracy, ale u progu stoi czas jesienny, który sprzyja kreatywności i wolnej chwili na oddanie się twórczym przyjemnościom.

Chcemy jednak jeszcze powspominać, przeżyć nasze wakacyjne chwile raz jeszcze, uchwycić je w kadr, raz jeszcze uśmiechnąć się na widok roześmianej twarzy naszych dzieci, naszych szalonych wygłupów czy zdjęć z niezapomnianych miejsc. Zapraszamy do chwytania wspomnień i wspólnej czwartej już, wyzwaniowej zabawy, której tematem będzie archiwizowanie wakacyjnych momentów i ubrania ich w ramki.

Temat wyzwania:
"Chwytamy wspomnienia - ramki i rameczki na wakacyjne zdjęcia"

Wskazówki: Ramki mogą być wykonane w całości samodzielnie lub można wykorzystać gotową bazę (np. drewnianą, styropianową, tekturową), którą ozdobimy według swojego pomysłu. Techniki dowolne. Kreatywność i nowatorskość poszukiwana :)

Spośród uczestników wyzwania wybierzemy najlepszą pracę, której autor otrzyma bon w wysokości 30 zł do wykorzystania w naszym sklepie. 
Autorów, których prace nas zachwycą z przyjemnością wyróżnimy:)
Spośród wszystkich uczestników wyzwania wylosujemy osobę, która otrzyma rabat 10% na zakupy w naszym sklepie.

Przypominamy ogólne zasady: 
1. Praca musi być nowa, nie publikowana przed ogłoszeniem wyzwania związana z tematem wyzwania.
2. Technika wykonania pracy dowolna - decoupage, scrapbooking, cardmaking, filcowanie i każda inna technika mile widziana!
3. Każda osoba może zgłosić tylko jedną pracę. Praca ta może być zgłaszana na inne wyzwania.
4. Publikując prace na swoim blogu, należy zaznaczyć iż praca została wykonana na wyzwanie Centrum Hobbystycznego DecoKreacje oraz zalinkować do odpowiedniego wyzwania.
5. Prace należy zgłaszać za pośrednictwem narzędzia umieszczonego na dole posta (Inlinkz) do dnia 23 września 2012r. do godz. 23.59 ;)

Zobaczcie co ku inspiracji przygotował dla Was nasz zespół Projektantek:

Novinka zaproponowała dwa projekty :)
Pierwszy - ramka z pastą stukturalną ozdobiona stemplami Viva Decor i przezroczystymi kropelkami z konturówki.


Drugi projekt to romantyczna ramka na bazie papierów The Scrap Cake, Asica-Scrap. Przydała się również taśma piankowa, preparat szklący Dimentional Magic i srebrny Perlen Pen

Karmeleiro odmieniła gotową ramkę we wściekle pomarańczowym kolorze tworząc taką uroczą mixed-mediową pracę. Do uzyskanego efektu świetnie przydała się jej pasta szklana Maimeri, biała farba akrylowa
i papierowe różyczki.


Qrcza-k basenowe zabawy swojej córci uchwyciła w śliczną kolorowo-letnią ramkę scrapbookingową. Do stworzenia podobnej przydadzą się Wam soczyste kolory papierów UHK Gallery z kolekcji Babie Lato: Żwirek i Cesarz Pan. Sylwia połączyła je z papierem TSC One Moment In Time, ozdabiając ramkę m.in. papierowymi kwiatkami Dovecraft, małymi motylkami, diamencikami oraz półperełkami.


Lid natomiast w głowie latawce, dmuchawce, wiatr... ;) Zaowocowało to stworzeniem jakże subtelnej ramki.


Edi-th zdecydowanie zaś poszła w biele, beże i kremy i - jak zwykle jak to Edi-th - w faktury (proszek 3D), tworząc taką oto romantyczną ramkę. 


Madzik piękne zdjęcie z wakacyjnej wycieczki ubrała cudnie, kolorowo w papiery TSC - My Private Happiness: Say Something Nice, The Most Beautiful Moments, Borders oraz ILS -Marine . Pięknie wkomponowała się tu również wstążka w kropeczki Anita's.


Życzymy Wam wielu pomysłów i radości z zatrzymywania wspomnień!
I oczywiście... czekamy na Wasze prace!6 komentarzy:

Ela 17 pisze...

Prace juz zrobiłam ale nie mam jej gdzie wkleic
http://ela17-mojepasje.blogspot.com/2012/09/ramka.html

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Elu17, Inlinkz podłączony. W wolnej chwili zapraszamy do wstawienia pracy.

Unknown pisze...

Dodałam linka ale nie widze go dodanego a gdy drugi raz próbuję to wyświetla informację że link istnieje już w kolekcji .. więc nie rozumiem - coś wam nawala chyba. Tutaj daję link i włóżcie go sami proszę http://zaczarowanykantorek.blogspot.com/2012/09/wyzwanie-wakacyjne-i-ramka.html
FAIRYWITCH - dziękuję :*

Edi pisze...

Świetne prace!

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Fairy Witch, rzeczywiście, Twojego linka wgrało.

Poprawiliśmy tylko, by wyświetlały się nicki, bez linków. Pewnie to powodowało "przesunięcie" i "niewidzialność" wszystkiego.
Już teraz jest i będzie ok :)
Dziękujemy za zgłoszenie :)

Unknown pisze...

dzięki kochane :*