poniedziałek, 8 października 2012

Inspiracje: Dzień Nauczyciela

Witam jesiennie :)

Z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela przygotowałam proste drobiazgi dla pań przedszkolanek mojej córci. Wykorzystałam głównie ścinki papierów Craftowni.

Pierwszy zestaw: kartka + notes dla pani Sylwii, która lubuje się w czerniach a żeby nie było tak smutno połączyłam czerń z bielą używając papieru 'Barocco black&white'. Kartkę i notes ozdobiłam połyskującą taśmą samoprzylepną z delikatnym brokatem DPCraft Black Glamour. Na kartce użyłam także pasków czarnego papieru, u góry i u dołu napisu perełek w płynie Perlen Pen oraz białej satynowej tasiemki. Notes ozdobiłam stemplem z kolekcji Kamea Vivy Decor, który pokryłam białym embossingiem na ciepło oraz ćwiekami perełkami i czarną bawełnianą koronką.
Zestaw drugi: dla pani Agnieszki, miłośniczki zieleni. Tu użyłam dwóch papierów Craftowni- Marocco 'szmaragdowy' i 'limonkowy'. Zarówno kartkę jak i notes ozdobiłam kremową bawełnianą koronką oraz zielonymi szydełkowymi kwiatuszkami. Dodatkowo na notesie użyłam perłowego ćwieka, zielonej satynowej tasiemki oraz przezroczystej konturówki do wykonania kropeczek na motywie ciemniejszego papieru a na kartce papierowego białego kwiatka, białego sznureczka oraz przezroczystego guzika.Do wykonania kartek oraz notesów użyłam materiałów dostępnych w e-sklepie DecoKreacje:

 


           

  

  

    


Pozdrawiam ciepło :)