sobota, 10 listopada 2012

Dostawy, dostawy!

Ostatnie tygodnie to dla nas czas wzmożonej pracy, nie tylko inspiracyjnej, twórczej i warsztatowej - trafiają do nas kolejne dostawy, które uzupełniają i poszerzają nasz asortyment. Konfekcja ogromnej dostawy wełnianej już opanowana (uff!), a w najbliższym czasie pojawi się kolejna, z uzupełnieniem brakujących kolorów. W między czasie dotarły do nas pędzle - w zestawach i na sztuki.

Wczorajszy dzień zaś to istna kumulacja dostaw - tych spodziewanych i tych opóźnionych.
Na półkach sklepowych rozgościła się zawartość trzech pudeł z asortymentem drewnianym. Są i nowości - wprowadzimy je do sklepu zaraz po weekendzie.

Niestety nieprofesjonalność firmy kurierskiej znacznie nadwyrężyła nasze nerwy i Waszą cierpliwość, nie mniej jednak z ulgą informujemy, że spodziewana dostawa chemii do decoupage firm Pentart i Stamperia - tej niezbędnej, podstawowej i tej zaawansowanej, nowej- dotarła. Są dostępne - jak zwykle w różnych pojemnościach: kleje, również z brokatem - z myślą o świątecznych pracach, lakiery, crackle, podkłady, pasty postarzające i woskowe, pasta śniegowa rozpuszczalniki, nowa pojemność porporiny, brokaty i kleje brokatowe (atrakcyjna cena!), pasty strukturalne, żelowe i farby specjalnego zastosowania. Dużo tego i bogato! :)
Dwie z trzech paczek trafiły już i czekają na Was na naszych sklepowych półkach. Na trzecią (zagubioną...) czekamy - mamy nadzieję, że w poniedziałek, a tam również nowości nie zabraknie.

W poniedziałek coś dla siebie znajdą też i miłośniczki scrapbookingu - już teraz cały nowy i uzupełniony asortyment możecie znaleźć w naszym e-sklepie.

Ciąg dalszy nastąpi :)
Tymczasem życzymy Wam miłego twórczego weekendu i zapraszamy w wolnej chwili w progi e-sklepu: www.decokreacje.pl

Znajdziecie tam między innymi takie nowości:
    

  
  

  

Pozdrawiamy serdecznie!
Zapracowana ekipa DecoKreacji :)