środa, 12 grudnia 2012

Tutorial z Cafeart.pl: Świąteczny lampion z pastą pękającą

Dla wszystkich tych, którzy z tak dużym zainteresowaniem oglądali w naszym sklepie zimowy lampion z pastą pękającą mamy nie lada niespodziankę! 
Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym i portalu Cafeart.pl na tutorial/ kurs on-line :))))))

Mamy nadzieję, że zainspiruje on Was do własnych prac i prób. Zastosowanie past pękających daje świetne efekty! Zachęcamy do tworzenia!Swoją drogą: zaglądacie na strony Cafeart.pl? Warto!
My też mamy tam swój wkład - nie tylko ten lampionowy! :)
Lata temu zanim jeszcze DecoKreacje na dobre ujrzały światło dzienne... współtworzyłam ten portal jako redaktorka działu decoupage. Zachęcamy do szperania i szukania - znajdziecie tam nie tylko artykuły i kursy krok po kroku opracowane przeze mnie, ale również inne zaawansowane decoupażystki i ich profesjonalne porady.

Pozdrawiam serdecznie!
Agnieszka

P.S. A jeśli szukacie innych pomysłów na świąteczne ozdoby, albo też jeszcze zastanawiacie się czy nie dotrzeć do nas na przedświąteczne warsztaty zapraszamy do obejrzenia albumu na FaceBooku prac Uczestniczek tegorocznych warsztatów o tematyce światecznej: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.463475703690436.96714.161303510574325&type=1

P.S. 2. I jeszcze jedna dobra wiadomość - tutoriali przedświatecznych nie koniec! W najbliższych dniach zaglądajcie do nas codziennie :)

2 komentarze:

gosia77 pisze...

Suuuper! Świetnie, że dzielicie się z nami tymi cudownościami. Już zaglądam do "tutka" :)

DecoRose pisze...

lampiony wygladaja super! juz patrze na tutorialka:)