sobota, 1 grudnia 2012

Wyzwanie nr 8: Ślemy życzenia - kartka bożonarodzeniowa wg mapki

Witamy Was serdecznie grudniowo i od razu zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie! :)

Święta coraz bliżej, najwyższy więc już czas więc zabrać się za przygotowanie kartek, które wyślemy bliskim. Trochę na przekór postępującej komercjalizacji Bożego Narodzenia, wszędobylskich Mikołajów, aniołków, reniferów i bałwanków zapragnęliśmy wrócić do korzeni i sedna zbliżających się świąt.Temat wyzwania #8: "Ślemy życzenia - kartka bożonarodzeniowa" 

Zapraszamy Was więc do stworzenia kartki prawdziwie bożonarodzeniowej według mapki przygotowaną z tej okazji przez Novinkę:


Ważna informacja - małe wyjaśnienie do mapki: 
Każdy kolor to osobna warstwa. Tych podstawowych warstw jest 4. Ten lekki brąz na około to też warstwa, to nie baza kartki  :) W miejscu "tekst" wstawiamy dowolny fragment tekstu wybranej kolędy lub pastorałki.

Spośród uczestników wyzwania wybierzemy najlepszą pracę, której autorka otrzyma nagrodę niespodziankę, oraz zostanie naszą Gościnną Projektantką w kolejnym miesiącu. 
Autorów, których prace nas zachwycą z przyjemnością wyróżnimy i obdarujemy 10% rabatem 
Spośród wszystkich uczestników wyzwania wybierzemy jedną osobę, która również otrzyma rabat 10% na zakupy w naszym sklepie. 

Przypominamy też ogólne zasady: 
1. Praca musi być nowa, nie publikowana przed ogłoszeniem wyzwania związana z tematem wyzwania. 
2. Technika wykonania pracy dowolna - scrapbooking, cardmaking i każda inna technika mile widziana! 
3. Każda osoba może zgłosić tylko jedną pracę. Praca ta może być zgłaszana na inne wyzwania. 
4. Publikując prace na swoim blogu, należy zaznaczyć iż praca została wykonana na wyzwanie Centrum Hobbystycznego DecoKreacje oraz zalinkować do odpowiedniego wyzwania. 
5. Prace należy zgłaszać za pośrednictwem narzędzia umieszczonego na dole posta (Inlinkz) do 20-go grudnia 2012r. do godz. 23.59 (prosimy o linkowanie konkretnego postu a nie całego bloga)


Zobaczcie co ku inspiracji przygotował dla Was nasz zespół Projektantek: 

Madzik w swoich pracach wykorzystała papiery i dodatki Galerii Papieru oraz piękne brokatowe wstążki.

Lid również skorzystała z papierów Galerii Papieru :Wielki Błękit oraz tradycyjnie brokatowe wstążki :)Edith stworzyła kartkę inną niż wszystkie wykorzystując Herbatę z malinami, stemple i czerwone kryształki.


Qrcza-k wykonała typową kartkę, wykorzystała czerwone kryształki 
Życzymy Wam wielu kreatywnych pomysłów i oczywiście czekamy na Wasze prace, życząc samych miłych chwil podczas świątecznych przygotowań! 

Pozdrawiamy, 
Zespół projektantek 

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Przepraszam, że dwa razy wrzuciłam linka do swojej pracy ale niestety za pierwszym razem niepoprawnie skopiowałam linka. Pozdrawiam. Olcia

Unknown pisze...

Spoko Ola - poradzimy sobie z tym :)