sobota, 19 stycznia 2013

Gościnna Projektantka stycznia - Ela17

Witajcie! Dziś z ogromną przyjemnością przedstawimy Wam naszą Gościnną Projektantkę, która wygrała wyzwanie grudniowe: "Ślemy życzenia - kartka bożonarodzeniowa". Ela17 to Scraperka bardzo kreatywna, ma zawsze głowę pęłną pomysłów i z entuzjazmem wykonuje swoje prace. Swój blog nazwała "Moje Pasje" - i zdecydowanie w tym tytule kryje się sedno. Zapraszamy Was do przeczytania kilku słów, które Ela do Was napisała:

Jestem już na emeryturce,wychowałam czwórkę dorosłych już dzieci. Dzięki najmłodszemu synowi którego urodziłam bardzo późno zaczęła się moja przygoda z komputerem, a potem odkryłam moja pasję. Na początku szydełkowałam, dosyć dużo, ale jak założyłam bloga i zobaczyłam prace dziewczyn, tzn.kartki to stwierdziłam, że to jest to co chcę robić. Myślę, że  jest to najlepsza przygoda  jaka mi się przytrafiła, na początku nic nie miałam i nie wiedziałam jak co robić ale zaczęłam obserwować koleżanki i się uczyłam, w tej chwili trochę wygrywam i mogę zakupić potrzebne mi materiały. Jak tylko pojawi się wyzwanie zaraz mam wizję jak je zrobić, a że mam czas to zabieram się do pracy, myślę, że w ten sposób się realizuję i spędzam wolne chwile.Oto ulubione prace Eli, prawda, że imponujące?

Pierwsza praca, którą widzicie była najżmudniejszą. To moja szydełkowa praca, duzo szydełkowania, potem kilka razy usztywniałam, na koncu ozdabianie,w tej chwili znajduje się w jednym z katowickich szpitali.Domki i klatka to mój pomysł,dużo pracy ale jestem z efektu zadowolona.
Ramkę zrobiłam z różnych materiałów ,potem użyłam różnych mediów i wyszedł taki efekt koncowy.


A na koniec jeszcze taka uwkiecona kartka:

 

Pozdrawiam Was,
Ela

2 komentarze:

gosia77 pisze...

Przepiękne prace! I takie pomysłowe.

Unknown pisze...

Cudeńka ;)