wtorek, 29 stycznia 2013

Wyniki wyzwania nr 9: Drzewo genealogiczne

Witajcie Kochani!

Zapewne niecierpliwie czekacie już na wyniki naszego wyzwania nr 9, dlatego bez zbędnej gadaniny/pisaniny przejdźmy do sedna :)

Czas na podsumowanie.
Dziękujemy Wam serdecznie za wszystkie piękne prace. Za to, że zechciałyście razem z nami wspominać swoich przodków, stworzyć dla nich i z myślą o nich piękne prace. Tym razem w naszej zabawie wzięło udział tylko 5 osób, za to poziom prac był niesamowicie wysoki. 

Każda praca podobała nam się niezmiernie i mówiąc wprost "nie miałyśmy się do czego przyczepić" ;). Dziewczyny, stworzyłyście przepiękne perełki. Wszystkich zachęcamy do podziwiania zgłoszonych na wyzwanie prac.
Tak jak zapowiadałyśmy - wybrałyśmy jedną pracę, która spodobała się nam najbardziej i... wyróżniłyśmy wszystkie pozostałe 4  :))
 

Wyzwanie 9. - wygrywa: Joanna z Kartkowego Zacisza i jej przepiękny "key tag mini album" - czyli tagowe etui na klucze :)


Joasiu - serdecznie gratulujemy! Mamy dla Ciebie poniższy banerek, którym możesz się już chwalić na blogu, oraz nagrodę w postaci niespodzianki od DecoKreacji i 10% - rabatu na jednorazowe zakupy w naszym sklepie. Warto powiązać te nagrody i wypatrywać listonosza z niespodzianką :)Dodatkowo zapraszamy Cię do Gościnnej prezentacji na blogu Decokreacji. W tym celu skontaktuj się z Madzikiem, pisząc na e-mail: chalecka@gmail.com


Poniżej wyróżnione prace:  
 
Dla Was dziewczyny - również mamy banerek i rabat 10% na jednorazowe zakupy w sklepie. Częstujcie się:


Bardzo prosimy Was, celem odebrania nagród, o kontakt z nami na maila: decokreacje@decokreacje.pl
Serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy raz jeszcze wszystkim za udział w naszym wyzwaniu. 

Początkiem lutego wypatrujcie nowego wyzwania :)

Zespół Projektantek

4 komentarze:

Ela 17 pisze...

Gratuluję zwyciężczyni oraz pozostałym dziewczynom,dziękuję za wyróżnienie

Joanna Wiśniewska pisze...

Dziękuję bardzo za wyróżnienie, bardzo się cieszę i niecierpliwie czekam na niespodziankę :)
Gratuluję dziewczynom pięknych prac :)

vairatka pisze...

O, jak się cieszę :) Dziękuję za wyróżnienie :) Piękne prace, gratuluję pozostałym dziewczynom no i oczywiście zwyciężczyni :)

Lula pisze...

bardzo się cieszę z wyróżnienia, dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom zabawy