piątek, 1 marca 2013

Dostawy i nowości ostatnich dni :)

Dziś nieco wieści z frontu dostaw jakie do nas docierają w ostatnim czasie, a jest ich nie mało ;)

Po pierwsze w minionych dniach mieliśmy dwie dostawy produktów firmy Stamperia zawierających przepiękny asortyment z najnowszego katalogu 'Wiosna 2013'. W tym sezonie Stamperia mocno promuje styl vintage, ciąg dalszy industrialu nakierunkowanego na komiksy i formy plakatu oraz nowoczesne kształty i kolorystykę. Wszystkie te style przeplatają się zarówno w asortymencie papierów do decoupage, transferów, filcu z nadrukiem, szablonów czy papierów do scrapbookingu i decorabiliów.
Na dobry początek pojawiły się zatem u nas przepiękne papiery w stylu vintage - efekt współpracy Stamperii z węgierską instruktorką decoupage Gabi Salyom (projekt). Są nowe szablony, serwetki ryżowe oraz cudne papiery do scrapbookingu (warto na nie zwrócić uwagę ze względu na nieco odmienną stylistykę niż ta do której przywykliśmy). Mamy też zupełną nowość Stamperii - medium transferowe do przenoszenia wydruków oraz gotowe czarno-białe lewostronne grafiki do przenoszenia techniką transferu. Świetnie nadają się do łączenia w projektach z technikami decoupage lub postarzania.
Będąc przy decoupage nie możemy też nie wspomnieć o fantastycznych nowych papierach ryżowych z serii Digital Collection firmy Calambour - m.in. duże formy, świetne do ozdabiania dużych powierzchni, np. mebli.

Wielkanocnie uzupełniliśmy stany magazynowe wydmuszek gęsich. Dostępne są również wydmuszki strusie, o które pytaliście, oraz kacze. Dotarło również uzupełnienie oferty jaj styropianowych - w tej chwili dostępne są rozmiary 6, 8, 10, 12, 15,5 i 22,5 cm (dwa ostatnie rozmiary to jaja rozkładane na dwie połówki) oraz wianków-kół styropianowych - w pięciu rozmiarach (od 15 do 30 cm). Otrzymaliśmy również przezroczyste opakowania na pisanki gęsie - okrągłe tuby i prostopadłościany - idealne do efektownego zapakowania Waszych prac na prezent czy do sprzedaży.

Dziś dotarła do nas dostawa drewniana - pudełka na herbatę, pudełka na chusteczki (prostokątne i kwadratowe), szkatułki, kufry, deseczki i inne różności.

Miłośniczki filcowania ucieszył fakt sporej dostawy czesanki australijskiej (ponad 40 kolorów) oraz igieł i form do filcowania na sucho firmy Clover.
Ciąg dalszy dostaw nastąpi ;)
Kolejne lada moment ;)

A tymczasem zapraszamy do odwiedzin i zakupów - czy to stacjonarnie czy internetowo.
W e-sklepie większość nowości już dostępna, wydmuszki strusie i opakowania do pisanek dostępne będą z początkiem tygodnia.
Poniżej kilka przykładów - na zachętę :)

  

      


   
 


  
  

Czesanka australijska do filcowania:

Brak komentarzy: