poniedziałek, 4 marca 2013

Inspiracje: Dla Twojego dziecka

Witajcie Kochani wielbiciele Decokreacji. 
Muszę Wam powiedzieć, że czekałam na koniec ferii, by móc trochę odpocząć, a teraz, kiedy już minął nam pierwszy tydzień szkoły - tęsknię za feriami. Taki człowiek przewrotny :)
Wpadłam w wir pracy, tęsknię za dziećmi, szczególnie - non stop myślę o małym synku, który przeżywa swoje pierwsze dni w przedszkolu. Właściwie, to pewnie ja bardziej przeżywam :)
A nawiązując do ferii, to chciałabym Wam pokazać, co podarowałam moim szkrabom na te dwa tygodnie leniuchowania w domu. 
Zrobiliśmy im z mężem niespodziankę. Tata nagrał dzieciakom kilka płyt z bajkami, a ja dorobiłam do tego kolorową oprawę, czyli BAJECZNIK.
Do takich dziecięcych, radosnych prac świetnie nadają się papiery LOVE STORY - Galerii Papieru, które idealnie wręcz współgrają z WIELKIM BŁĘKITEM - tego samego producenta.
Zobaczcie:Bajecznik opatrzony specjalną dedykacją :D
A papier na wewnętrznych stronach okładki to - niespodziankowy, dodatkowy wzór Love story, który znajdziecie w bloczku.
Moim zdaniem, a zwłaszcza zdaniem moich dzieci - wyszło fajnie :D
Ale żeby nie miały zbyt lekko, żeby ferie nie należały tylko do telewizora, dostały też zakładkę do książki. Lenka i Miko uwielbiają czytać, choć sami jeszcze nie potrafią. Dlatego ta zakładka miała nas, rodziców, mobilizować do częstszego czytania dzieciom. Jest bardzo prosta w ozdobach, a cały jej urok w tych nabazgranych napisach :)))


Ciekawa jestem, czy ten mój pomysł się Wam spodoba. Zachęcam Was do robienia dzieciom takich własnoręcznych niespodzianek. Uczą się od nas wtedy bezinteresowności, szczerości, robienia niespodzianek bliskim bez wydawania majątku i - bez okazji. Z czasem same zaczynają iść w tym kierunku. Zamykają się w pokoju, piszczą podekscytowane, że nie mogę jeszcze wejść, a potem przynoszą dumne swoje zakładki dla mamy, albo urocze laurki :D

Tym optymistycznym akcentem - rozpoczynamy nowy tydzień :)))

Pozdrawiam Was ciepło i czekam na Wasze komentarze.
Buziak

*****
Tworząc niespodziankę dla dzieci, wykorzystałam:


4 komentarze:

coursedream pisze...

Jeeej fantastyczne ;) Świetny pomysł ;)

Natka pisze...

Super pomysł! Świetny komplecik!

Unknown pisze...

Dziękuję dziewczyny :)

Daga pisze...

Wow bajeczny!!! :)