poniedziałek, 11 marca 2013

Nowa kreatywna osoba na pokładzie :)

Jak zapowiadaliśmy w sobotę z przyjemnością informujemy, że... :)

 do naszego zespołu dołączyła właśnie Joasia, 

która lada moment będzie służyła swoją wiedzą, umiejętnościami i pasją podczas doradzania przy Waszych zakupach w naszym Centrum Hobbystycznym, ale również inspirowała pokazowo i warsztatowo :)
Szczególnie, że jej zamiłowania są szerokie, otwarte na nowe artystyczne horyzonty :)

Nie obca jej jest technika decoupage, postarzanie przedmiotów i styl shabby chic, w który świetnie wpisuje swoje inne pasje, takie jak szycie i robienie na szydełku. Jej konikiem są tildowe  przytulanki - anioły, zające, postaci, a także mniejsze dekoracje. Nie brak jej wyczucia i smaku w dobieranych materiałach, staranności i pomysłowości. Chętnie również wykorzystuje te cechy komponując urocze grafiki i bawiąc się digital scrapbooking. Joasia, prowadzi swoją pracownię Maison de Reve, a swoje prace prezentuje na blogach: maisondereve-pl.blogspot.com oraz tanacross-scrap.blogspot.com, do zapoznania się z którymi serdecznie zapraszamy.

Mamy nadzieję, że otwartość, przyjazny sposób bycia i umiejętności Joasi spotkają się z Waszą akceptacją i szybko przypadną Wam do gustu :)

My z zapałem otwieramy nową księgę w naszym DecoKreacyjnym działaniu i życzymy Joasi satysfakcji z pracy z nami i morza nowych pomysłów.
Wam, już teraz zapowiadamy, że w wiosennej ramówce warsztatowej nie braknie cudnych nowości warsztatowych, z których po prostu nie da się nie skorzystać! :)

Już teraz zapraszamy. Więcej informacji wkrótce :)

A tymczasem kilka zdjęć Joasi z jej pracami:


\

Serdecznie pozdrawiamy!
Zespół DecoKreacji w poszerzonym składzie :)

6 komentarzy:

Unknown pisze...

Wow. Fantastyczne prace.
Nie mogę się doczekać - kiedy poznam Joasię.
Gratuluję !!! :)

martag pisze...

Obejrzałam prace Joasi, są cudne.

Karmeleiro pisze...

ooo raju, jakie piękne prace!!! Idę na blogi i obawiam się, że zawalę dziś obiad, jak mnie wciągnie oglądanie. Powodzenia w nowej pracy!

Joanna Wiśniewska pisze...

Wspaniale prace :)

MiniArt Monika Prokop-Królak pisze...

Cudowne prace :)

Malwina pisze...

piękności wychodzą z pod paluszków Joasi gratulacje!