niedziela, 10 marca 2013

Wyniki wyzwania: "#10 "Z sercem do serca"


Witajcie Kochani!


Trochę nie tak jak miało być, z opóźnieniem, które jednak narzuciło nam życie, ale za to z wielką radością i przyjemnością  przedstawiamy Wam wyniki wyzwania "#10 "Z sercem do serca".

Dziękujemy Wam baaardzo serdecznie za wszystkie piękne prace. Za to, że zechciałyście pokazać nam nieco Waszej "sercowej" serdeczności w Waszej twórczości, za przeogromną liczbę zgłoszeń - czym Nas mile zaskoczyłyście!!! Nie ukrywamy, że miałyśmy sporo pracy w zapoznaniu się wnikliwie z każdą Waszą pracą, a przy tym wiele dylematów, bo tyle prac nam się podobało i wiele, wiele więcej zasługiwałoby na wyróżnienia.


Tak jak zapowiadałyśmy - wybrałyśmy jedną pracę, która spodobała się nam najbardziej i wyróżniłyśmy dodatkowo.

Wyzwanie 10. - wygrywa: ŻYRAFKA i jej przepiękna mediowa kartka.Żyrafce - serdecznie gratulujemy! Mamy dla Ciebie poniższy banerek, którym możesz się już chwalić na blogu, oraz nagrodę w postaci niespodzianki od DecoKreacji i rabatu na zakupy w wysokości 10%.Dodatkowo zapraszamy Cię do Gościnnej prezentacji na blogu Decokreacji. W tym celu skontaktuj się z Novinką , pisząc na e-mail novinka78@gmail.com

Wyróżniłyśmy także prace:
Dla Was dziewczyny - również mamy banerek i rabat 10% na zakupy w sklepie. Częstujcie się Bardzo prosimy Was, celem odebrania nagród, o kontakt z nami na maila: decokreacje@decokreacje.pl
Serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy raz jeszcze wszystkim za udział w naszym wyzwaniu.

Pozdrawiamy,
Zespół Projektantek5 komentarzy:

martag pisze...

Ale jaja!! Moje pierwsze wyróżnienie, dziekuję :)

Monika Januszewska-Rosik pisze...

Ale się cieszę! Bardzo dziękuję za wyróżnienie :) Czuję się tym bardziej doceniona, że zgłoszonych zostało tak wiele pięknych prac!
Pozdrawiam :)

-Aneta- pisze...

Gratuluje zwyciezcom :)

Unknown pisze...

Wow! super - bardzo dziękuję. Nie byłam jeszcze w Waszym sklepie, a teraz mam pretekst do odwiedzin ;)

Żyrafka pisze...

O jaka niespodzianka !:) Serdecznie dziękuję:) Gratuluje wyróżnionym :)