środa, 3 kwietnia 2013

Kwietniowe atrakcje warsztatowe

Kochani!
Dopinamy na ostatni guzik grafik warsztatowy, najpóźniej jutro pojawi się na naszej stronie.
Chcąc przegonić śniegi i wywołać wiosnę opracowaliśmy dla Was sporo odświeżających wiosennie nowości warsztatowych - nowe techniki, nowe pomysły, nowe inspiracje!


Już teraz serdecznie zapraszamy w najbliższym czasie na dwie atrakcje, które zdecydowanie możnaby ubrać hasłem: "Bądź piękna na wiosnę!" ;))))

Już w najbliższą sobotę, 6 kwietnia zapraszamy na pierwsze w Szczecinie warsztaty z serii Make&Take prezentujące biżuterię emaliowaną promowaną pod marką EFCOLOR. Zobaczcie jak prosto można uzyskać zaskakujące efekty! Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji na banerze poniżej.A już we wtorek, 9 kwietnia zapraszamy na warsztaty  decoupage na materiale w niecodziennej odsłonie. Ozdabiać bowiem będziemy płócienne trampki, by z kolorem, elegancją i szaleństwem kroczyć na wiosennych spacerach czy wypadach na miasto.;) Takie decoupagowe trampki będą niezwykle oryginalnymi i pojedynczymi egzemplarzami, które przykują wzrok nie jednej osoby :) Są przy tym wytrzymałe, dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. Przyjdziecie? Zaszalejecie z nami?
Przykład ozdobionych trampek i więcej info poniżej:

Ciąg dalszy nastąpi!

Brak komentarzy: