niedziela, 14 kwietnia 2013

Wyzwanie nr 11 - WYNIKI

Kochani,
Musicie wybaczyć nam opóźnienia wyzwaniowe, ale w DecoKreacyjnym życiu ostatnio "małe" zamieszanie, które skutecznie przewróciło nasz świat osobisto-firmowy do góry nogami. To |małe zamieszanie" przedstawimy Wam lada dzień, bo wiemy, że wielu z Was na to czeka... :)

Tymczasem przedstawiamy wyniki ostatniego, wielkanocnego wyzwania "Z jajami".
Jak zawsze baaardzo nam miło, że tak licznie zechcieliście wziąć udział w kolejnej naszej zabawie. Z ogromną radością przeglądaliśmy kolejne prace i podziwialiśmy tyle fantastycznych, różnorodnych prac w tak wielu technikach. Wybór był bardzo ciężki, bo wiele prac nas zachwyciło - niekonwencjonalną dekoracją czy ciekawą techniką.
Ostatecznie za najlepszą, wygraną pracę uznaliśmy:


NabiegunachART - serdecznie gratulujemy! Mamy dla Ciebie poniższy banerek oraz nagrodę w postaci niespodzianki od DecoKreacji i rabatu na zakupy w wysokości 10%.
Dodatkowo zapraszamy Cię do gościnnej prezentacji swojej osoby i prac na blogu Decokreacji. W tym celu skontaktuj się z nami pisząc na e-mail decokreacje@decokreacje.plWyróżnić chcemy także następujące prace i osoby:Dla Was również mamy banerek i rabat 10% na zakupy w sklepie. Częstujcie się: :)


Celem odebrania nagród prosimy uprzejmie o kontakt z nami na maila: decokreacje@decokreacje.pl .

Serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy raz jeszcze wszystkim za udział w naszym wyzwaniu.
Kolejne ogłosimy lada moment. Będzie ekologicznie i recyklingowo-ścinkowo :)))

Brak komentarzy: