wtorek, 16 kwietnia 2013

Wyzwanie nr 12 rusza!

W końcu przyszła słoneczna, ciepła wiosna! :)
Nareszcie można otworzyć szeroko okna, odetchnąć głęboko świeżym wiosennym powietrzem i... zabrać się za wiosenne porządki ;)
Wiosenne porządki nie mogą też ominąć naszych warsztatów ;)

By was do tego zachęcić zapraszamy serdecznie na nasze wiosenne recyklingowe wyzwanie.
Jego hasło przewodnie to:

"Wiosenne porządki - wyzwanie ścinkowo-resztkowe"

Tym razem mamy dla Was pewne wytyczne do wyzwania:
- użyte elementy nie powinny być szersze niż 6 cm
- w projekcie powinny być użyte co najmniej 4 różne elementy (wzory, papiery)
- prosimy o przeszycia - czy to ręczne, maszynowe czy... malowane ;)

Z niecierpliwością czekamy na Wasze scrapbookingowe prace, ale i nie tylko - może pobawicie się w kolażowo-ścinkowy decoupage, wyczarujecie coś fantastycznego z resztek tkanin czy ciekawe projekty papierowe?
Jesteśmy bardzo ciekawe co wyczarujecie! :)

Ponieważ na prawdziwą wiosnę przyszło nam dłuuugo czekać, to i damy Wam nieco więcej czasu na wiosenne porządkowanie warsztatu pracy ;) - Wyzwanie ścinkowe potrwa aż do 20 maja, tak więc macie dużo czasu na wiosenne szaleństwa, do których serdecznie zapraszamy! :)

A takie oto inspiracje dla Was przygotowało nasze DT :))

Karmeleiro wykonała całkowicie ścinkowy notesik. Jego wnętrze jest nietypowe - tworzą je kartki ze starych książek. Marysia wymyśliła, że codziennie będzie przeglądać jedną stronę tekstu i zakreślać słowo, które najlepiej będzie ten dzień podsumowywać. Wspaniała pamiątka mijających dni!Madzik również zaszalała recyklingowo. Jej propozycja to notesik na listy zakupów... zrobiony z rolek po papierze toaletowym (!). Środek to resztki z papierów wizytówkowych i zwykłych ksero, jakie zostały jej po robieniu notesów i kalendarzy. Ścinki papierów Love story - GP i małe elementy z Watsona UHK. Kawałeczki papierowej taśmy w kropki. Do tego resztka/końcówka sprężyny do bindowania, których nigdy nie wyrzuca i sznurek jutowy z zestawu do pakowania paczek z poczty. I voila! Jedyny w swoim rodzaju notesik zakupowy gotowy!


Novinka, jak zawsze zachwyca nas delikatnymi romantycznymi klimatami. Rewelacyjnie połączyła resztki papierów UHK Gallery i ozdobiła je ramką, kwiatami, wykrojnikami i perełkami wykonanymi Perlen Penem.Lid przygotowała również kartkę, łącząc na jednej pracy różne ścinki w kolorystyce beży.


Czekamy na Wasze prace!
Jak zawsze prosimy o zgłoszenia poniżej przez aplikację Inlinkz.

Pozdrawiamy wiosennie radośnie!
Ekipa DecoKreacji :)

Brak komentarzy: