sobota, 20 lipca 2013

Pamiętniki

Hej ho!
Przygotowałam na dzisiaj coś typowo wakacyjnego. Modne ostatnio jest smashowanie, project live, journalowanie, ale to dla dorosłych, a przynajmnije dla takich, którzy umieją dobrze czytać i pisać.
A co z najmłodszymi? Mam alternatywę dla maluszków - wakacyjny pamiętnik :)

Proszę ładnie się wpisywać
Tylko kartek nie wyrywać
Bo karteczki sie gdniewają
Gdy je dzieci wyrywają
(pamiętacie? :))

Można się do niego wpisać, można poprosić wakacyjne przyjaźnie o wpisanie się, pozostawienie śladu na pamiątkę. Można samemu narysować latarnię morską, którą widzimy po raz pierwszy, można wkleić bilet z zoo i dorysować słonia :)
Pomysłów w dziecięcej główce zapewne zrodzi się nieskończenie wiele.

Ja miałam przyjemność wykonać 3 takie pamiętniki.
Pierwszy dla 8-letniego Filipa. Wymagania tu były mroczne, czarno-białe, motyw gazety. W ostatniej chwili zrezygnował z czaszki - na szczęście :)


Świetnie sprawdziły się tutaj tagi i dodatki UHK z Watsona, oraz samoprzylepne vintagowe literki (zostały ostatnie sztuki na promocji!!!!).
Drugi pamiętnik dla 6-letniego Tymona, wiernego fana hulajnogi.


Tutaj wielkich wymagań nie było. Kolorystyka niebiesko-czarna. Jak widać odeszłam od tych kolorów, bo mi do Tymka nie pasowały. Trochę rozjaśniłam beżem i dodałam ryzykownie czerwony. Potem okazało się, że czerwony to ulubiony kolor chłopca :)


Pomogły mi papierki Galerii Papieru - Kapuśniaczek i UHK - Hot&Cold.Trzeci pamiętnik dla mojej 6-letniej córeczki. Czerwony, radosny i koniecznie ze słonikiem :)Tutaj również wykorzystałam Galeriowy Kapuśniaczek.Teraz więc trzeba spakować aparaty, kredki i naklejki i  oczywiście pamiętniki - jedziemy na wakacje!!!

Pozdrawiam Was serdecznie !!!W pracy wykorzystałam:

Brak komentarzy: