wtorek, 12 listopada 2013

Inspiracje - Gwiazdkowe bombki

Witajcie Kochani!

Powiedzcie mi czy u Was już też zaczyna się szał na przygotowania świąteczne? U mnie w domu razem z mamą tworzymy już jakąś chwilkę. Dziś chciałabym pokazać Wam owoc naszej współpracy i połączenie pięknych Bożonarodzeniowych papierów Tis The Season,z tą różnicą że ja korzystam z papieró 15x15cm. Ich kolory są cudne, kto je już ma wie o czym mówię :)

A teraz trochę już o samych bombkach: mają 10,5cm wielkości. Powiem szczerze że trochę się ich obawiałam jednak bardzo fajnie się z nimi pracowało.


Pierwsza bombka, to bombka z Św. Mikołajem. Użyłam tu papieru z ostrokrzewem, na rameczce wokół mikołaja dodałam zielone perełki w płynie. Całość podkreślają pół perełki w narożnikach gwiazdki.

Śliczną kokardkę ozdobiłam uroczymi guziczkami, z obu stron, tak aby nie było widać oczka, przez które przekładam sznureczek do wieszania.

Tył zostawiałam delikatny, nieprzeładowany. Zdobią go tylko subtelne śnieżynki i delikatny papier z Galerii Papieru.


Druga bombka ma zdecydowanie mocniejsze akcenty. Dominuje tu czerwień. Tu też wykorzystałam papier Tis The Season. Na rogach czerwone perełki żeby podkreślić jeszcze bardziej kolory. Punktem centralnym bombki jest wyszyty wianuszek, który ozdobiłam czerwonymi dodatkami. Wykończyłam całość jak w poprzedniej bombce. Wstążki i guziczki z tej serii pięknie się komponują. Ich kolory są iście bożonarodzeniowe. Użyłam w pracy:

Papier 'Zimowa opowieść 06'Perlen Pen 705 - Kiwi
Guziki Back to Basic Christmas TraditionalZestaw papierów 30x30 Tis the Season
 
 
Życzę udanego dnia i miłego tworzenia !
 
 

Brak komentarzy: