niedziela, 5 stycznia 2014

"Cuda przy pomocy papieru" czyli miła niespodzianka medialna ;)

Kochani,
Witajcie w Nowym 2014 Roku!
Oby przyniósł on Wam mnóstwo fantastycznych twórczych pomysłów i wyzwań, a w życiu prywatnym nie brakowało radości i serdeczności!

Jak zauważyliście, ruszyliśmy wraz z Nowym Rokiem z kolejnymi inspiracjami. Madzik, przedstawiła pierwszy tegoroczny uroczy scrapowy projekt. Na Wasze życzenie w tym roku nie zabraknie też sporej dawki decoupage i metamorfoz przedmiotów dużych i małych. Obiecałam stanąć na wysokości zadania i projekty, które często można podziwiać w sklepie stacjonarnym prezentować będę systematycznie tu, dla wszystkich. Nie brak mi mobilizacji i weny :)

Zanim zacznę jednak, pochwalę się Wam pewną bardzo miłą niespodzianką. W samą Wigilię, 24 grudnia otrzymałam piękny prezent w postaci artykułu o mojej pasji i naszym Centrum Hobbystycznym w gazecie MM Szczecin. Kilka dni wcześniej, gościliśmy na ostatnim pokazie kreatywnym Panią Celinę z w/w wydawnictwa, która z zainteresowaniem przysłuchiwała się historii jaką jej snułam, podziwiała świąteczne prace i uczestniczyła w powstawaniu bożonarodzeniowej zawieszki na drzwi. Szalenie mi miło, że nasza działalność i pasja spotkała się z Pani zainteresowaniem i tak miłymi słowami. Pięknie dziękujemy za bardzo sympatyczny artykuł!

A oto i on...
Celem otworzenia dużego, czytelnego formatu należy otworzyć zdjęcie w osobnym oknie i powiększyć (najeżdżając kursorem na zdjęcie, kiknąć prawym klawiszem myszki i wyrać: Otwórz link w nowym oknie) lub zapisać na swoim komputerze.


To co? Gotowi na kolejny kreatywny rok? Ja tak! :)

Pozdrawiam Was serdecznie,
Agnieszka

Brak komentarzy: